Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Mükemmel oyun sesleri

  Oyun konsolu deneyiminizi zenginleştirmek amacıyla tasarlanmış olan MMS430G'de, tüm frekans aralığında mükemmel ses kalitesi elde etmeniz için güçlü bir ahşap subwoofer ve önü açık, düşük distorsiyonlu hoparlörler sunar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mükemmel oyun sesleri

100W (MPO)

 • Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme, yüksek ses seviyelerinde seste bozulmaya yol açmadan maksimum bas güçlendirme yapan ve düşük ses seviyelerinde alt uç bas frekanslarının yok olmasını önleyen akıllı bir bas güçlendiricisidir. Gelişmiş elektronik teknolojisiyle ses seviyesi ve bas düzeyleri sürekli olarak izlenir, her ikisi de hassas şekilde kalibre edilir ve seste bozulmaların önüne geçilir, böylece optimum bas ses elde edilir. Dijital Dinamik Bas Güçlendirme, seçtiğiniz ses seviyesi ne olursa olsun, olağanüstü bas performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

 • Sınıfında en iyi performansın ve optimum ses kalitesinin tadını çıkarın

  Akustik olarak ayarlanmış tasarım ve yüksek kalitede sürücüler, sınıfında en iyi ses performansını garantiler.

 • Derin bas için subwoofer ve net yüksek frekanslı sesler için uydular

  Ses sistemi, en iyi bas deneyimi için subwoofer, en iyi orta ve yüksek frekanslı ses deneyimi için uydu hoparlörler ile optimize edilmiştir. Bunun sonucunda en derin bas seslerden en ince tiz seslere kadar tüm frekans aralığındaki sesler, ses sisteminiz tarafından güçlü ve bozulmadan üretilir.

 • Renk tonları oyun konsolunuzla uyumludur

  2 farklı renkte değiştirilebilir kapağı, hoparlörünüzün görünüşünü oyun konsolunuza uyum sağlamak üzere değiştirmenize olanak verir. X Box yeşil veya PS2 mavi; seçim sizin.

 • Değiştirilebilir renkli kapaklar

  İki hoparlör kapağı seti sayesinde oyun konsolunuza uyması için renkleri değiştirebilirsiniz. XBox® için Yeşil ve PS2® için Mavi. Kapakların çıkarılması kolaydır ve bir kaç saniye içinde değiştirilebilirler.

 • Önü açık hoparlör, sesi daha iyi iletir ve bozulma oranını düşük tutar

  Seslerdeki en ince ayrıntıları dahi duymanız için kumaş veya metal kaplama yerine aerodinamik koruyucular kullanılmıştır. Bu koruyucular hoparlörlere gelebilecek zararları engeller ve sesin minimum bozulma ile en iyi kalitede duyulmasını sağlar.

 • 75 yılı aşkın ses tecrübesi

  Philips CD'yi icat etmiş, USB ses spesifikasyonunu yazan ekibe önderlik etmiş ve onlarca yıldır, milyonlarca ses sistemi, ev sinema seti ve TV üretmiştir. Ses yeniliklerinde lider olan Philips'in, en üstün ses kalitesinde ses sistemleri üreteceğine emin olabilirsiniz.

 • Kaliteli bas üretimi için ahşap muhafaza

  Subwoofer'ın kasası, sağlam, dengeli ve yüksek akustik performans elde etmenizi sağlayan ahşaptan yapılmıştır.

 • Tüm yaygın oyun konsollarına bağlanabilir

  Hoparlör sisteminde, 2 x RCA konektörlü oyun konsollarına bağlantı sağlamak üzere bir adaptör kablosu bulunmaktadır (PS2, XBox, Game Cube vs. gibi)

 • PC veya MP3 çalara bağlanabilir

  Hoparlörlerinize daha çok yönlü bir kullanım kazandırmak üzere, PC, dizüstü bilgisayar veya MP3 çalar gibi yaygın ses cihazlarına bağlamak için standart 3,5mm konektörlerle birlikte RCA konektörler için bir adaptör kullanılır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: