5.1 Ev sineması

  Sesin tutkusu

  Odanın neresinde olursanız olun, Philips ev sineması deneyimini yaşamaya hazır olun. 360Sound hoparlörlerin önünde ve yanlarında bulunan ses sürücüleri sayesinde odanız aynı sinema salonunda olduğu gibi surround ses ile dolacak. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sesin tutkusu

Her açıdan surround ses, aynı sinema gibi

 • 360Sound, odaları tüm açılardan sesle doldurur

  360Sound, odaları tüm açılardan sesle doldurur

  Geleneksel 5.1 ev sinemasından çok farklı olan 360Sound, her bir uydu hoparlörde üç sürücüyle benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bu sürücülerin biri önde ve ikisi yan tarafta olup, size sarmalayacak yoğunlukta ses çıkışı sağlayan bir açıya sahiptirler. Çift kutup ilkesine ek olarak Philips, sarmalayan ses etkisini daha da artıran kendisine ait bir algoritma da kullanmaktadır. Yumuşak dome tweeter'lar, Neodimyum mıknatıslar ve D Sınıfı dijital amplifikatörler gibi özel akustik bileşenlere sahip olan 360Sound, her açıdan benzersiz ses çıkışı sağlayarak size evde gerçek sinema deneyimi yaşatır.

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek ev sineması sisteminizde gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri ile birlikte sunmaktadır. Blu-ray ayrıca inanılmaz gerçeklikte ses deneyimi sunan sıkıştırılmamış surround ses de sağlamaktadır.

 • Otomatik kalibrasyon hoparlörleri en iyi ses deneyimi için senkronize eder

  Otomatik kalibrasyon hoparlörleri en iyi ses deneyimi için senkronize eder

  Artık yeni Philips ev sinema sisteminizi en iyi ses deneyimine uygun hale getirmek çok kolay. Uzaktan kumandada tek bir tuşa dokunduğunuzda, önceden yüklenen akıllı ses kalibrasyon yazılımı başlar ve hoparlörlere test sinyalleri gönderir. Otomatik kalibrasyon mikrofonu bu sinyalleri yakalayıp analiz ederek, hoparlörler ve dinleme konumları, ses yüksekliği ve her bir hoparlörden gelen ses sinyallerinin gecikme tepkisi gibi unsurlar dikkate alınarak gerekli ayarlamalar yapılır. 60 saniyede odanızdaki ses deneyimi güçlenir ve en iyi hale gelir.

 • Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray Disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • Yerleşik WiFi ve Net TV ile daha fazla ortam ve İstek Üzerine Video keyfi

  Yerleşik WiFi ve Net TV ile daha fazla ortam ve İstek Üzerine Video keyfi

  Yerleşik WiFi sayesinde ev sinema sisteminizi doğrudan ev ağınıza bağlayarak, istediğiniz zaman Net TV ile sunulan zengin ve popüler içeriklerin keyfini yaşayabilirsiniz. Net TV ile TV ekranına sığacak şekilde tasarlanmış filmler, fotoğraflar, bilgi-eğlence hizmetleri ve başka birçok çevrimiçi içerik sunan en iyi web sitelerinin bazılarına erişebilirsiniz. Ayrıca, Net TV'nin İstek Üzerine Video hizmetleriyle birkaç dakika içinde oturduğunuz yerden SD ve HD filmler, TV programları ve müzik satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.

 • iPod'dan/iPhone'dan kolay müzik dinlemek için dock ile birlikte verilir

  iPod'dan/iPhone'dan kolay müzik dinlemek için dock ile birlikte verilir

  iPod'unuz//iPhone'unuz için bağlantı istasyonunu kullanın ve iPod/iPhone müziklerinin keyfini ev sinema sisteminizde çıkarın.

 • Philips Cinema 21:9 TV'deki çoklu görünüm özelliyle birlikte kullanılır

  Philips Cinema 21:9 TV'deki çoklu görünüm özelliyle birlikte kullanılır

  Philips Cinema 21:9 TV'deki çoklu görünüm özelliyle birlikte kullanılması sayesinde TV izlerken güncel haberlerden de uzak kalmazsınız. Aynı anda birden fazla pencere açarak ev sineması içeriğinizi net görüntü veren ekranıyla TV'nizdi yan yana izleyebilirsiniz. TV'nin yanına Net TV gibi bir çevrimiçi servisin penceresi de açılabilir. Kontrol sizde olduğundan, küçük ekranı kolayca asıl izlediğiniz içeriğe geçirebilirsiniz.

 • Evinizdeki ortamı güzelleştiren şık ve kompakt hoparlörler

  Evinizdeki ortamı güzelleştiren şık ve kompakt hoparlörler
 • Siyah alüminyum kasasında Cinema 21:9 TV ile mükemmel uyum

  Evinizdeki sinema deneyimini mükemmel uyum sağlayan siyah alüminyum kasalı Philips Cinema 21:9 TV ile güçlendirin. Bu mükemmel birleşimle her geceyi bir galaya dönüştürün. Bu çarpıcı TV, filmleri olması gerektiği gibi 21:9 formatında gösterir ve Perfect Pixel HD motor ve LED Pro özellikli son derece geniş TV'de sinema izleme deneyiminizi zenginleştirir. Bu mükemmel uyum hakkında hemen bilgi edinin!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: