Ev sineması

  Ev sineması

  Baştan çıkarıcı ses

  İstediğiniz odada tek parça entegre sistemden gelen 5.1 surround ses deneyimini yaşayın. Philips Aurea TV'ye göre özel olarak tasarlanan bu Ambisound özellikli SoundBar mükemmel bir ses ve görüntü kalitesi sunuyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Baştan çıkarıcı ses

Ambisound ile

 • Dahili hoparlörler, amplifikatörler ve DVD oynatıcı ile SoundBar

  Dahili hoparlörler, amplifikatörler ve DVD oynatıcı ile SoundBar

  SoundBar, sıra dışı bir film deneyimi için üstün 5.1 surround ses sağlayan eksiksiz hepsi bir arada bir ev sinema çözümüdür. Hoparlör, amplifikatör ve DVD oynatıcı barındıran SoundBar, televizyonunuzun altında ihtiyacınız olan tek şeydir. Oturma odanızı istediğiniz şekilde tutmanıza olanak verirken, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaştığınız film anları için muhteşem çok kanallı ses deneyimi sağlar.

 • Ekranda kontrolle medya oynatımı için iPod'unuzu bağlayın

  Ekranda kontrolle medya oynatımı için iPod'unuzu bağlayın

  Ev sinema sisteminize dahil olan bağlantı istasyonu, iPod'unuzdan film, müzik ve fotoğraf oynatmanıza olanak verir. Üstelik, ev sinema sisteminin uzaktan kumandasıyla iPod'unuzu kontrol edebilir ve TV ekranında iPod'un içeriğine göz atabilirsiniz. Dock cihazı, mutlak rahatlık ve kullanım kolaylığıyla taşınabilir eğlenceyi evinize getirir.

 • Zarif ve üst kalite tasarımıyla Aurea TV ile uyumludur

  Zarif ve üst kalite tasarımıyla Aurea TV ile uyumludur

  Göz alıcı Aurea TV ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmış, oturma odanıza uyum sağlayan bu SoundBar, görünümü ve performansı ile şaşırtır. Yaşam biçiminizden ödün vermeden, kendinizi olağanüstü bir ev eğlence sistemine bırakın.

 • 42 inç ve üstü TV'ler için optimum uygunluk ile her tür flat TV ile uyumludur

  42 inç ve üstü TV'ler için optimum uygunluk ile her tür flat TV ile uyumludur

  SoundBar, her oturma odasına sofistike ve güzel bir hava verir. 107 cm (42") veya daha büyük ekranlı bir flat TV için tasarlanmasına rağmen, diğer flat TV'lere de bağlanarak, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyar.

 • Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel kontrolleri

  Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel kontrolleri

  Dokunmatik panel kontrolleri, ön paneldeki dokunmatik kontrollere basarak ses düzeyini ve diğer oynatma seçeneklerini kontrol etmenize olanak sağlar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s üzerine çıkarak 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Daha az hoparlörden 5.1 surround ses için Ambisound

  Daha az hoparlörden 5.1 surround ses için Ambisound

  Ambisound teknolojisi, daha az hoparlörle gerçek anlamda sarmalayan çok kanallı surround ses sağlar. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalar ile çok sayıda hoparlör ve kablo dağınıklığı olmadan içine alan bir 5.1 ses deneyimi sunar. Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinin bir araya gelen etkisi ile Ambisound, daha az hoparlörden daha fazla ses iletir.

 • Yumuşak dome tweeter'lar ve DoubleBASS ile mükemmel ses kalitesi

  Yumuşak dome tweeter'lar ve DoubleBASS ile mükemmel ses kalitesi

  DoubleBASS ve yumuşak kubbe tweeter'lar size olağanüstü bir ses kalitesi sunar. DoubleBASS, alçak frekansları yakalar ve bunları subwoofer'ın duyulabilir frekans aralığında yeniden oluşturur, bu sayede en derin bas tonlarını bile duyarsınız. Yumuşak kubbe tweeter'lar, her türlü ayrıntıyı tüm saflığı ile duyduğunuz, ses netliğini artıran ve sahneyi genişleten net yüksek ve orta frekanslar üretir.

 • Son derece net, yüksek kaliteli video için Faroudja DCDi

  Son derece net, yüksek kaliteli video için Faroudja DCDi

  Faroudja DCDi ile aşamalı tarama özelliğine sahip TV'lerde son derece net ve yüksek kaliteli görüntü keyfini çıkarın. Bu özellik, hareketli görüntüler içeren standart geçmeli video izlenirken meydana gelen titreşimli kenarları önleyerek hareketli sahnelerin doğal görülmesini sağlar. Daha net görüntülerle izleme deneyiminizi bir sonraki aşamaya taşıyın

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Aşamalı Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: