Extra battery life

  Xenium

  Xenium

  Maksimum performans, minimum zahmet

  Çok uzun pil kullanım ömrü ve çift SIM kart özelliği sayesinde Xenium X513 kullanırken bağlantınız hiç kesilmez. Minimum zahmetle maksimum performansın keyfini çıkarırken, tek bir şarjla uzun müzik dinleme ve konuşma süresinden yararlanın! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Maksimum performans, minimum zahmet

Çift SIM özelliğiyle

 • 2 aya kadar bekleme süresi

  2 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 2 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • 20 saate kadar konuşma süresi

  20 saate kadar konuşma süresi

  Bu Philips kablosuz telefon, tek bir şarjla 20 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • 2 farklı kişi listesi için Çift SIM özelliği

  2 farklı kişi listesi için Çift SIM özelliği

  2 farklı telefon numarası kullanarak yaşamınızı ve kişi listenizi daha iyi organize edin. Çift SIM sayesinde her yere 2 telefon taşımanız gerekmez.

 • 2 megapixel digital camera for crisp, vivid pictures

  2 megapixel digital camera for crisp, vivid pictures

  Use your 2 megapixel digital camera to enhance your photo experience with crisp, vivid pictures. The intuitive design and user interface allow you to easily take high-resolution photos of up to 1600 x 1200 pixels to use as wallpaper for your phone display; send from your phone via MMS, Bluetooth, or infrared; or print and share.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • RDS FM radyo istasyonları ekran kontrol menüsü ile kolay frekans ayarlama

  Frekans numaraları yerine radyonun adını gösteren Radyo Veri Sistemi (RDS) ekranı ile, en sevdiğiniz radyo istasyonlarını hızlı ve kolay şekilde ayarlamanın keyfini çıkarın. RDS ayrıca, istasyonların radyonuzun ekranına metin mesajları ve bilgi aktarmasını sağlar, böylece haberler ve radyo tanıtımlarından haberdar olursunuz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: