PhotoFrame

  PhotoFrame

  Her fotoğraf bir hikaye anlatır

  PC'nizde kaç dijital fotoğraf gizli? Philips PhotoFrame™ ile anılarınızı görün, paylaşın, düzenleyin ve yeniden yaşayın; dijital fotoğraflarınızı bir PC olmadan mükemmel kalitede görüntülemenin en kolay yolu. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her fotoğraf bir hikaye anlatır

 • Bellek kartlarındaki veya dahili bellekteki fotoğrafları görüntüleyin ve düzenleyin

  Bellek kartlarındaki veya dahili bellekteki fotoğrafları görüntüleyin ve düzenleyin

  Bellek Kartı Yöneticisi, iki dahili bellek kartı okuyucusu ve bellek kartındaki fotoğraflarınızı bir bilgisayara gerek olmadan, zahmetsizce görüntülemenizi, düzenlemenizi, saklamanızı ve düzene koymanızı sağlayan özel bir yazılımdan oluşur. İki bellek kartı yuvasını kabul eder: 1. yuva Compact Flash 1 (CF) kartını kabul ederken, 2. yuva Secure Digital Card (SD), SDHC Kartı, Multimedia Kartı (MMC), xD kartı, Memory Stick (MS), MS pro, MS Duo ve MS Pro Duo (adaptör ile), Micro SD kartı ve Mini SD Kartı'nı (adaptör ile) kabul eder. Bunların tümü, PhotoFrame'in dahili belleği gibi genişletilmiş bellek alanı olarak çalışır.

 • Fotoğrafları döndürün, yaklaştırın, kırpın, maskeleyin ve efekt ekleyin

  Fotoğrafları döndürün, yaklaştırın, kırpın, maskeleyin ve efekt ekleyin

  PhotoEffect Sihirbazı, doğrudan PhotoFrame üzerinden fotoğraflarınızı döndürmenize, yakınlaştırmanıza, kırpmanıza ve hatta fotoğrafın renk tonlarını siyah - beyaza veya sepyaya dönüştürmenize olanak sağlayan, kullanımı kolay bir özelliktir.

 • Net ve detaylı görüntüleme için yüksek piksel yoğunluğu

  Yüksek yoğunluklu ekran hazine değerindeki fotoğraflarınızı yüksek kaliteli baskılarda olduğu gibi "gerçek yaşamda" karşılaşabileceğiniz zengin ayrıntılar ve canlı renklerle görüntüler.

 • Profesyonel olarak basılmış fotoğraflardaki tüm net renklerini görüntüleyin

  Tam renkli ekran, profesyonel fotoğraf baskılarındaki tüm renkleri görüntüleyerek canlı ve gerçek renklerle fotoğraflarınızın tüm güzelliğini ortaya çıkarır.

 • Fotoğraflarınızın değerini artıran zarif malzeme ve kaplama

  Değerli ve ince bir zevki yansıtan sağlam ve şık stand, özel tasarımlı çerçeve ve iyi bir cilalama içeren kaliteli tasarım ve zarif malzemeler, PhotoFrame cihazında görüntülenen fotoğraflara ışıltı katar.

 • Dikey veya yatay modlara uyarlama için otomatik fotoğraf yönlendirme

  Otomatik yatay/dikey algılama, PhotoFrame'in yönünü algılayan bir sensör içerir ve her fotoğrafı kendi doğru modunda görüntüler.

 • Slayt gösterileri yapın, tek bir fotoğrafı, küçük resimleri veya saati görüntüleyin

  Çeşitli görüntüleme modları, bir defada tek bir fotoğraf, hızlı ve kolay aramalar için fotoğrafların küçük biçimleri ve en değerli fotoğraflarınızdan oluşan bir slayt gösterisi oluşturabilme seçeneklerini sağlar.

 • Albümler, slayt gösterileri yaratın ve fotoğraflarınızı düzenleyin

  Smart Album, fotoğraflarınızdan oluşturduğunuz slayt gösterilerindeki geçiş efektlerini belirlemenizi ve ayarlamanızı sağlamanın yanı sıra albümler yaratıp düzenlemenize de olanak verir.

 • Bilgisayarınızdan kolayca fotoğraf yüklemek için USB konektörü

  Bilgisayardan fotoğraf yüklemek için bir USB konektörü cihaza dahil edilmiştir.

 • AC güçte ya da şarj edilebilir pille kablosuz olarak çalıştırın

  AC güç ya da pil, PhotoFrame'i standart AC güçle ile ya da şarj edilebilir dahili pille kablosuz çalıştırma seçenekleri sağlar.

 • Güç tasarrufu için ekranın önceden ayarlanmış zamanlarda otomatik olarak açılması/kapanması

  Bir zamanlayıcı, PhotoFrame'i seçtiğiniz saatlerde açar ve kapatır; PhotoFrame enerji giderlerinden üçte bire kadar tasarruf etmenizi sağlayarak çevre koruması için enerji tüketimini düşürür. Hafta içi için programlanabilen üç zaman seçeneği ile haftasonu için sunduğu bir zaman seçeneği, kişisel programınıza uyacak bir esneklik sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Pille çalışma süresi sıcaklığa, parlaklık seviyesine ve çalıştırma türüne bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: