PhotoFrame

  Anılarınızı paylaşın

  PC'nizde kaç dijital fotoğraf gizli? Dijital fotoğraflarınızı PC olmadan mükemmel kalitede görüntüleyerek anılarınızı paylaşmanın en kolay yolunu sunan Philips PhotoFrame™ ile anılarınızı görün, paylaşın, düzenleyin ve yeniden yaşayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Anılarınızı paylaşın

 • Keskin ve detaylı fotoğraf görüntüleme için yüksek piksel yoğunluğu

  Yüksek yoğunluklu ekran değerli fotoğraflarınızı yüksek kaliteli baskılarda olduğu gibi 'gerçek yaşamda' karşılaşabileceğiniz zengin detaylar ve canlı renklerle görüntüler.

 • Net ve canlı renkler için imagen

  imagen, fotoğraflarınızı otomatik olarak doğru renk için analiz edip en iyi kontrasta ayarlayan, Philips'in geliştirdiği özel bir fotoğraf geliştirme teknolojisidir: imagen, "renk karışmasını" önlemek için renkleri ayırır, muhteşem bir görsel kontrast için parlaklık dağılımını ayarlar ve renk hassasiyeti için Gama ayarını düzeltir.

 • Görüntüdeki bozulmaları önleyen optimum 4:3 en-boy oranı

  Philips dijital PhotoFrame, fotoğrafınızı, en iyi görüntüleme deneyimi için 4:3 oranında gösterir.

 • RadiantColor ile eski anılara yeni bir parlaklık katın

  RadiantColor, tam ekrandan küçük fotoğrafların kenarlarındaki renkleri genişletip siyah çubukları ve en-boy oranı bozulmasını ortadan kaldırarak küçük fotoğrafların en iyi oran olan 4:3 oranında görüntülenmesini sağlayan, özel bir Philips teknolojisidir.

 • Kolajlar ile eğlenin: tek görünümde birden fazla fotoğraf görüntüleyin

  Kolaj, ekran boyutundan küçük olan fotoğraflarda ortaya çıkan kalın kenarlıkları önlemek amacıyla farklı fotoğrafların rastgele ve otomatik bir şekilde bir arada görüntülendiği bir slayt gösterisi efektidir.

 • USB flash sürücüdeki fotoğrafları PC olmadan görüntüleyin

  USB flash sürücüde depolanan fotoğrafların kolayca görüntülenmesi ve paylaşılması için bir USB bağlantısı.

 • Enerji tasarrufu için önceden ayarlanan zamanlarda otomatik açılma/kapanma

  Bir zamanlayıcı, PhotoFrame'i seçtiğiniz saatlerde açar ve kapatır; PhotoFrame enerji giderlerinden üçte bire kadar tasarruf etmenizi sağlayarak çevre koruması için enerji tüketimini azaltır.

 • Dikey veya yatay modlara uyarlama için otomatik fotoğraf yönlendirme

  Otomatik yatay/dikey algılama, PhotoFrame yönünü algılayan bir sensör içerir ve her fotoğrafı kendi doğru modunda görüntüler.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: