3D LCD monitör, LED arka aydınlatma

  3D oyun deneyimini geniş ekranda yaşayın

  3D oyunların keyfini Philips 236G LED monitörle çıkarın. Geniş ekran, titreşimsiz 3D gözlük ve birden fazla HDMI girişiyle oyunlar artık çok daha heyecan verici! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

3D LCD monitör, LED arka aydınlatma

G Line, 58, 4 cm (23 inç), 3D, FPR gözlüğü 236G3DHSB/00 Benzer ürünler bul

3D oyun deneyimini geniş ekranda yaşayın

 • SmartImage: Optimize, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage: Optimize, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz ederek size en iyi görüntü performansını sunan öncü Philips teknolojisidir. Kullanıcı dostu bu arayüz İş, Görüntü, Eğlence, Ekonomi gibi çeşitli modlar arasından uygulamaya en uygun olanı seçmenizi sağlar. Yaptığınız seçime bağlı olarak SmartImage kontrastı, renk doygunluğunu, fotoğraf ve videoların netliğini dinamik olarak optimum hale getirerek mükemmel bir görüntü performansı sağlar. Ekonomi modu önemli enerji tasarrufu sağlar. Tüm bunlar tek tuşa basarak gerçek zamanlı olarak elinizin altında!

 • Son derece zengin siyah ayrıntılar için 20000000:1 SmartContrast oranı

  Son derece zengin siyah ayrıntılar için 20000000:1 SmartContrast oranı

  En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi, canlı görüntüler sağlar. SmartContrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar.

 • Hızlı 2D oyun deneyimi için 2ms'lik SmartResponse

  Hızlı 2D oyun deneyimi için 2ms'lik SmartResponse

  SmartResponse, tepki sürelerini hızlı tepki gerektiren oyunlar ve filmler gibi özel uygulama gereksinimlerine göre otomatik olarak ayarlayarak titreşimsiz, aralıksız ve gölgesiz görüntüler üreten özel bir Philips teknolojisidir.

 • Titreşimsiz oyun deneyimi için Easy 3D

  Easy 3D, titreşimsiz ve gölgeleri azaltan performansı sayesinde 3D görüntüleri uzun süre boyunca sorunsuz şekilde izleyebilmenize olanak sağlar. Uyumlu 3D gözlükler hafiftir ve pil gerektirmez. Şimdi 3D keyfini evinizde kolayca yaşayın!

 • Kolay izleme için titreşimsiz 3D gözlüğü

  Hafif, kullanımı kolay polarize 3D gözlüklerle eğlencenin keyfini çıkarın. Bu titreşimsiz 3D gözlüklerin değiştirilmesi ve bakımı kolay olmakla kalmaz aynı zamanda ailenizdeki tüm bireylerin kendi gözlüklerine sahip olmasına olanak sağlayacak kadar da düşük maliyetlidir. Pil ve kablo gerektirmediği için artık istediğiniz kadar uzun süre bu keyfi yaşama özgürlüğüne sahipsiniz.

 • Doğrudan tuş erişimiyle 2D'yi 3D'yi dönüştürün

  Tek bir tuşa basarak 2D koleksiyonunuzu 3D'ye dönüştürün! Çerçevedeki bir kısayol tuşuyla erişilebilen bu özellik, en sevdiğiniz 2D oyun, film ve videolardan oluşan koleksiyonunuzu 3D biçiminde yeniden keşfetmenize olanak sağlar.

 • HDMI özellikli en yeni Blu-ray ve oyun konsollarıyla Otomatik 3D

  HDMI 1.4a uyumlu Blu-ray oyun ve film oynatıcılarında Philips 3D ekran 3D moduna otomatik olarak geçerek olağanüstü görüntüleri anında ekranınıza getirir. Böylece zahmetli ayarlama işlemleri yapmanız gerekmez!

 • SmartControl: Kolay ekran ayarı için

  Ekran performansı ayarlarını yapmayı sağlayan PC yazılımı. Ekran ayarı yapmak için Philips kullanıcılara iki seçenek sunar. Ekranın üzerindeki düğmeleri kullanarak ekran menüsünde gezinebilir veya Philips SmartControl yazılımını kullanarak ayarları alışageldiğiniz şekilde kolayca değiştirebilirsiniz.

 • Cıva İçermez çevre dostu ekran

  LED arka aydınlatmalı Philips monitörlerde, insanlar ve hayvanlar için en tehlikeli doğal maddelerden biri olan cıva bulunmaz. Bu sayede ekranın üretiminden atılmasına kadar, yani tüm kullanım ömrü boyunca çevreye verilen zarar minimuma indirilmiş olur.

 • Enerjide verimlilik ve düşük güç tüketimi için Energy Star

  Energy Star, sponsorluğu Amerikan EPA tarafından yapılan ve başka birçok ülke tarafından benimsenen bir enerji tasarrufu programıdır. Energy Star sertifikası, en son güç verimliliği standartlarını karşılayan ve tüm çalışma seviyelerinde maksimum güç verimliliğiyle çalışan bir ürün aldığınızı gösterir. Yeni Philips monitörler Energy Star 5.0 teknik özellik sertifikasına sahiptir ve standardı karşılar veya aşar. Örneğin, uyku modunda Energy Star 5.0 1 watt'tan daha az güç tüketimi gerektirirken, Philips monitörler 0,5 watt'tan daha az enerji tüketir. Daha fazla ayrıntı www.energystar.gov adresinde bulunabilir.

 • Parlak 2D görüntüler için Full HD LED teknolojisi

  Beyaz LED'ler, tamamen yanarak tutarlı parlaklık veren ve daha hızlı çalışma süresi sunan dijital cihazlardır. LED'ler cıva içermediğinden, geri dönüşüm ve atık işlemleri çevreye zarar vermeden gerçekleştirilir. LED'ler sayesinde LCD arka aydınlatması daha iyi kontrol edilir ve bunun sonucunda son derece yüksek, mükemmel bir kontrast oranı elde edilir. Ayrıca, ekranın her noktasında tutarlı parlaklık sayesinde doğal renkler sunar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Baş dönmesi, baş ağrısı veya yönelim bozukluğu gibi rahatsızlıkları önlemek için uzun süre 3D izlememenizi öneririz.
 • Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.
 • 3D ve sağlık konusunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen kullanma kılavuzunu dikkatle okuyun.
 • VGA kartları ve 3D çalışmaya ilişkin diğer gereksinimler hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen www.philips.com/support adresini ziyaret edin.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: