LCD geniş ekran monitör

  Evde bilgisayarlı eğlence için şık geniş ekran

  Gözünüze hitap eden geniş ekran: Şık tasarım ve LCD izleme deneyimini her tür içerik için en üst düzeyde mükemmel görüntü kalitesine taşıyan bir dizi akıllı özelliğiyle 190CW9, evde bilgisayarlı eğlence için en mükemmel seçimdir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evde bilgisayarlı eğlence için şık geniş ekran

 • SmartImage: Optimize edilmiş, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage: Optimize edilmiş, kullanıcı dostu ekran deneyimi

  SmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz ederek size en iyi ekran performansını sunan öncü Philips teknolojisidir. Kullanıcı dostu bu arayüz İş, Görüntü, Eğlence, Ekonomi gibi çeşitli modlar arasından uygulamaya en uygun olanı seçmenizi sağlar. Yaptığınız seçime bağlı olarak SmartImage kontrastı, renk doygunluğunu, fotoğraf ve videoların netliğini dinamik olarak optimum hale getirerek mükemmel bir ekran performansı sağlar. Ekonomi modu önemli enerji tasarrufu sağlar. Tüm bunlar tek tuşa basarak gerçek zamanlı olarak elinizin altında.

 • 2 ms'ye kadar düşük tepki süresi

  2 ms'ye kadar düşük tepki süresi

  GtG tepki süresi, pikselin bir konumdan diğerine gitmesi için geçen ortalama süre, yani çeşitli rast gele renk seviyesi setleri arasındaki ortalama geçiş süresidir. Bu süre ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Düşük tepki süreleri, daha hızlı geçişler ve bunun sonucu olarak hızlı hareket eden görüntülerde daha az görünebilir nesne anlamına gelir. GtG film, video ve oyun gibi multimedya içeriğinin görüntü kalitesi konusunda önemli bir ölçüttür.

 • İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için 12000:1 SmartContrast

  İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için 12000:1 SmartContrast

  En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi, canlı görüntüler sağlar. SmartContrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar.

 • TrueVision: Laboratuar kalitesinde ekran performansı

  TrueVision: Laboratuar kalitesinde ekran performansı

  TrueVision, monitör ayarı ve ince ayarı için sektör lideri olan, patentli Philips test ve algoritma teknolojisidir ve sadece birkaç ürün örneği değil, fabrikadan çıkan her monitör için, Microsoft Vista gereksinimlerinden dört kat daha sıkı bir standartta üstün görüntü performansı sağlayan kapsamlı bir işlemdir. Her yeni monitörde bu titiz renk hassaslığı ve görüntü kalitesi seviyesini sağlamak için sadece Philips bu kadar ileri gidebilir.

 • Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyallerini alır

  Çift giriş, hem analog VGA hem de dijital DVI sinyal girişlerine uyum sağlayacak konektörler sağlar.

 • Geniş ekran ve 4:3 arasında tek dokunuşta format değiştirme

  Geniş ekran ve 4:3 arasında tek dokunuşta format değiştirme

  Philips otomatik görüntü formatı kontrol özelliği, geniş belgeler üzerinde çalışırken geniş ekranlı ortamı geniş ekran modunda görüntülemek gerekmeden, 4:3 oranındaki içeriğin bozulmadan görüntülenmesi amacıyla 4:3 en-boy oranı ile geniş ekran modları arasında geçiş yapılmasını sağlayan bir düğmedir.

 • Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  USB portu, kullanıcının USB bellek cihazları, kamera, portatif HDD, Web kamerası, PDA, Yazıcı ve USB bağlantısı bulunan birçok tak ve çalıştır multimedya cihazını kolayca bağlayabilmesini mümkün kılar. Monitörde bulunan pratik USB 2.0 portu USB 2.0 sinyallerinin bilgisayara aktarılabilmesini sağlar. Kamera veya HDD gibi monitörün USB portu tarafından sağlanabilecek olandan daha fazla güç gereksinimi olan birçok cihazın ayrıca açılması gerektiğini unutmayın

 • DVI-D girişi ve HDCP desteği

  Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruması (HDCP), DVI konektörüne entegre edilmiş bir telif hakkı koruma sistemidir. Telif hakkıyla korunan içeriğin izinsiz olarak kopyalanmasını engeller. HDCP ile film ya da konser gibi telif hakkıyla korunan görüntüleri oynatabilirsiniz. Gizliliği korumak adına sinyalleri kontrol ederek yalnızca yasal kopyaların oynatılabilmesini sağlar.

 • SmartControl II ile zahmetsiz görüntü performansı ayarı

  SmartControl II, ince ayar çözünürlük, renk kalibrasyonu ve parlaklık, kontrast, saat ve faz, konum, RGB, beyaz nokta ve - dahili hoparlörlü modellerde - ses ayarı dahil diğer ekran ayarlarında size yardımcı olan, kullanımı kolay ekran grafik arayüzlü ve monitör tabanlı bir yazılımdır.

 • Dekorasyonunuzu zenginleştiren parlak kaplama

  Dekorunuza uyan ve tamamlayan çekici, zarif ve parlak kaplama.

 • TCO'06 güvenlik ve görsel ergonomi standardına uygundur

  TCO'06 uyumlu monitörler, multimedya ekranlar için İsveç Profesyonel Çalışanlar Birliği (TCO) tarafından oluşturulan ergonomi, çevre ve sağlık standartlarını karşılar. En üst standart olan TCO'06, sağlık faktörleri ve kaliteli ekranları niteleyen diğer özellikler dahil, görsel ergonomi gereksinimlerini kapsar. TCO'06 uyumlu bir ekranın özellikleri, görsel ergonomi, emisyonlar ve enerji korunumu için TCO'06 standartlarını karşılamalı ya da aşmalıdır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: