profesyonel flat TV

  System Prepared Flat TV

  Ev içi eğlence sisteminiz için sınıfının en iyisi performansı sunan şık tasarımlı bir TV. 3. şahıs etkileşim servislerinin kolay entegre olmasını sağlayan opsiyonel bir SmartCardXPress kutusu. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

System Prepared Flat TV

Özel olarak ev içi eğlence için tasarlanmış

 • Hızlı kopyalama için Wireless SmartLoader

  Tüm program ayarlarının bir dakikadan kısa bir sürede TV setleri arasında kolayca ve kablosuz olarak kopyalanmasını sağlar. Bu özellik, TV setleri arasında uyum sağlar ve kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde düşürür.

 • Ekranda karşılama mesajı

  TV seti her açıldığında ekranda bir karşılama mesajı görüntülenir.

 • Ses kısıtlaması

  Bu özellik, TV'nin çalışabileceği ses seviyesi aralığını önceden belirleyerek sesin çok fazla açılmasını ve komşuların yüksek sesten rahatsız olmasını engeller.

 • Ön Kontrol Kilitleme

  TV fonksiyonlarına izinsiz erişimi engeller

 • Kanal Açma Programlaması

  Televizyon açıldığında önceden belirlenmiş bir kanal gösterimine olanak sağlaması sayesinde reklam veya bilgi kanalları için idealdir.

 • Güvenlik Menüsü Erişimi

  Özel bir kod veya master uzaktan kumanda üzerinden tesisat ve konfigürasyon ayarlarına koşulsuz erişim sağlar

 • Dahili FM radyo

  Entegre FM tuner, radyo alıcılarına fazladan bir yatırım yapmadan konuklarınıza daha büyük bir rahatlık sağlar.

 • Etkileşimli sistemler için SmartCard Xpress Kutusu

  İsteğe bağlı SmartCard Xpress Kutusu, TV setinin arka tarafına monte edilebilir ve üçüncü parti şifre çözücülerin ve uygulama kartlarının TV ile arayüz oluşturmasını sağlayarak yeni işlevler kazandırır. Televizyon, Seri Xpress Kontrol Arayüzü (UART ve RS232 protokollerini desteklemektedir) ve SmartPlug Kontrol arayüzü üzerinden, önde gelen tüm etkileşimli sistem sağlayıcılarının harici dekorderleri ve setüstü kutularına da bağlanabilir.

 • Seri Xpress™ Kontrol arayüzü

  Seri Xpress™ Kontrol arayüzü, tüm büyük eğlence servisleri ile uyumludur. Protokoller harici çözücülerle, set üstü kutularla ve PC tabanlı çözümlerle TV bağlantısı sağlar. UART ve RS232 protokolleri desteği.

 • Opsiyonel Ekstra Güç Kaynağı (12V)

  (Opsiyonel) Ekstra Güç kaynağı, TV seti kapalıyken Genişletme Yuvası, Saat Göstergesi ve Uyandırma Alarmının çalışmasını sağlar.

 • Üst sürümlere geçiş olanağı ile geleceğe uyumlu

  Üst sürümlere geçiş olanağı sağlayan yazılım mimarisi, TV'nin geleceğe uyumlu olduğunu ve yeni teknolojilere ve gelişmelere uyumlu olacağını garantiler ve yatırımınızı korumaya almış olur.

 • Crystal Clear (Kristal Netlik) III gelişmiş kalitede doğal görüntüler verir

  Crystal Clear (Kristal Netlik) III, daha iyi bir görüntü elde etmek için tüm gelişmeleri bir araya getirir. Her zaman en doğal görünen renkleri elde edebilmeniz için bir 2D Tarama filtresi, Dinamik kontrast, Mavi yayma ve Yeşil gelişimlerini içerir.

 • Yüksek çözünürlükte LCD XGA ekran, çözünürlük 1024 x 768p

  Teknolojinin son ürünü olan LCD teknolojisine sahip bu XGA ekran, 1024 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. Optimum parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, proressive scan özelliği sayesinde titreşimsiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

 • 2D Tarama Filtresi, resimleri netleştirerek daha ince ayrıntı sağlar

  2D tarama filtresi, resim çözünürlüğünü artırmak ve bozulmayı en aza indirmek için, ikisini ayrı olarak işlemek üzere video sinyallerindeki renk ve parlaklık bilgilerini ayırır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: