Evrensel uzaktan kumanda

  TV all

  Evrensel uzaktan kumanda

  Kumandanızın tüm fonksiyonlarını gerçekleştirir

  Bu evrensel uzaktan kumanda, 6 içinden 3 cihaz için, optimum kolaylık ile maksimum fonksiyonellik istiyorsanız mükemmel seçimdir. Doğal uyumlu şekli, rahat kontrol sağlar! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evrensel uzaktan kumanda

TV/DVD/STB için 3'ü 1 arada SRU5130/53 Benzer ürünler bul

Kumandanızın tüm fonksiyonlarını gerçekleştirir

1000'in üstünde markayla uyumlu

 • 6 içinden 3'e kadar cihazı kontrol eder

  Kontrol cihazı, bir uzaktan kumanda ile 6 içinden 3 ev eğlence cihazını kontrol etme kolaylığı sağlar. Kumanda, dahili IR kod veritabanı kullanılarak, neredeyse her markanın hemen hemen bütün ses/görüntü ekipmanını kontrol etmek için programlanabilir. Doğru kumandayı arama zahmeti olmadan tüm cihazlarınızı kontrol etmek için bir tek kumanda!

 • Rahat kontrol sağlayan ergonomik tasarım

  Doğal ve dengeli tutuş için pürüzsüz yuvarlaklaştırılmış şekil, elinize mükemmel bir şekilde uyar. Ayrıca görünüşü de mükemmeldir!

 • Philips donanımlarla kullanmaya hazırdır

  Philips donanıma sahipseniz, evrensel uzaktan kumandayı programlayama gerek kalmadan kullanabilirsiniz, çünkü tüm tuşlar, Philips için önceden programlanmıştır.

 • Hızlı tuş algılamayla kolay kurulum

  Hızlı tuş algılama, cihazınızın markasını uzaktan kumandaya yükledikten sonra çalışmayan tuşları hızlı ve kolay şekilde düzeltmeye yardımcı olur. Kumandayı cihazınıza doğru tutarken tuşa 5 saniye süreyle basın; cihaz tepki verdiğinde tuşu onarmış olursunuz.

 • Soru sormak veya yardım almak için URC servis hattımızı arayın

  Evrensel uzaktan kumandanızla ilgili bir sorununuz veya sorunuz varsa veya asıl uzaktan kumandanızdaki bir fonksiyon tuşu kapsamlı dahili kod kitaplığında yoksa, bir çözüm geliştirmek için servis hattını arayın. Haftanın yedi günü size yardıma hazırız.

 • Kullanımı kolay gruplanmış fonksiyonlar

  Kolaylıkla gruplanan fonksiyonlar, özel bir ses video cihazını kontrol etmek için size gereken düğmeleri kolayca tanımanızı sağlar. Cihazın tüm fonksiyonları, uzaktan kumanda üzerinde gruplanmıştır. Ayrıca, belirli bir ses video cihazını kontrol etmek üzere hangi düğmelerin bir arada kullanılacağını kolayca anlamanız için, uzaktan kumandanın üst kısmı farklı renkte bölümlerden (siyah, gümüş, alüminyum, ...) ve farklı düğme kaplamalarından (siyah, gümüş, mat, parlak, ...) yapılmıştır.

 • Özel web sitesi aracılığıyla URC destek servisi

  Tüm markalar için tüm kodların Philips URC web sitesi tarafından sağlandığı, uzaktan kumandanız için özel destek servisi.

 • Anında zaplayabilmeniz için piller de birlikte verilir

  Ayrıca pil satın almanız gerekmez. Böylece, yeni evrensel uzaktan kumandayı, paketten çıkar çıkmaz hemen kullanabilirsiniz!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: