Evrensel uzaktan kumanda

  TV2

  Evrensel uzaktan kumanda

  Kontrolü elinize alın!

  Bu evrensel uzaktan kumanda sizi teknoloji ve tasarımda mükemmelikle donatır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kontrolü elinize alın!

Otomatik arka aydınlatma, akıllı öğrenme

 • Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla kontrol, bir makro üzerinden bir tek düğmeye basarak çoklu komutlar verebilmenizi sağlar. Makro, önceden programlanmış bir komut halkasını tek bir düğme altında birleştirir. Böylece, tek bir düğmeye basarak birkaç fonksiyon çalıştırılabilir.

 • TV, VCR, STB, DVD, CD ve AMP'ınız için 6'sı 1 arada uzaktan kumanda.

  Bir sehpa dolusu uzaktan kumanda yerine, TV, VCR, uydu alıcısı, dijital ya da kablolu set üstü kutu (STB), DVD, CD çalar ve amplifikatör/alıcınızı marka fark etmeksizin çalıştırabilen, dayanıklı tek bir uzaktan kumanda kullanın.

 • Başka bir uzaktan kumandadan uygun IR kodunu öğrenme

  Öğrenme işlevi, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak için başka bir uzaktan kumandadan kızılötesi sinyalleri aldığı ve depoladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında yoksa, bunlar evrensel uzaktan kumanda özgün kumandaya çevrilerek ondan öğrenilebilir

 • Philips donanımlarla kullanmaya hazırdır

  Philips donanıma sahipseniz, evrensel uzaktan kumandayı programlayama gerek kalmadan kullanabilirsiniz, çünkü tüm tuşlar, Philips için önceden programlanmıştır.

 • Göze hitap eden krom kaplama

  Güzel görünen ve en son ekipman tasarımını bütünleyen şık krom kaplama.

 • Cihazı aldığınızda kullanıcı arayüzü aydınlanır

  Artık karanlıkta düğme aramak yok, çünkü uzaktan kumandayı elinize aldığınızda, tuşlar (ya da LCD ekran) otomatik olarak aydınlanır.

 • Ekipmanınızın markasını otomatik olarak arar

  Yeni uzaktan kumandanızı çalıştırmak için yapılması gereken, uzaktan kumandanızın ekipmanınız için en uygun kodu otomatik olarak aramasını sağlamaktır.

 • Uzaktan kumandanızın doğrudan kurulumu için kod girişi

  Eğer uzaktan kumandanız ekipman markasını otomatik olarak bulmuyorsa, kullanım kılavuzunda bulunan kapsamlı listeden basamak kodunu bulup elle girebilirsiniz.

 • Soru sormak veya yardım almak için URC servis hattımızı arayın

  Evrensel uzaktan kumandanızla ilgili bir sorununuz veya sorunuz varsa veya asıl uzaktan kumandanızdaki bir fonksiyon tuşu kapsamlı dahili kod kitaplığında yoksa, bir çözüm geliştirmek için servis hattını arayın. Haftanın yedi günü size yardıma hazırız.

 • Özel web sitesi aracılığıyla URC destek servisi

  Tüm markalar için tüm kodların Philips URC web sitesi tarafından sağlandığı, uzaktan kumandanız için özel destek servisi.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: