Smart All-in-One ekran

  Smart All-in-One ekran

  Smart All-in-One

  Gücünü Android™'den alan Philips Smart All-in-One ile yeni fırsatlar dünyasına geçiş yapın. Geniş 21,5 inç çoklu dokunmatik ekran HD video, müzik, e-eğitim ve internette gezinmeyi bir üst seviyeye taşımak için ideal bir seçenektir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Smart All-in-One ekran

Android, 22 (54, 6 cm / 21, 5 inç diag.) S221C3AFD/00 Benzer ürünler bul

Smart All-in-One

Dünya parmaklarınızın ucunda!

 • En iyi seyir deneyimi için 16:9 Geniş Ekran Full HD ekran

  En iyi seyir deneyimi için 16:9 Geniş Ekran Full HD ekran

  Smart All-in-One, sürükleyici eğlence deneyimi için 16:9 Full HD (1920 x 1080 çözünürlüklü) ekran sunar. En yeni teknolojiye sahip Blu-ray ve gelişmiş HD oyun konsolları dahil olmak üzere tüm kaynaklardan gelen 1080p sinyalleri destekleyen bu ekran tam anlamıyla geleceğe dönüktür. Ekran, üstün parlaklık ve renklere sahip titreşimsiz aşamalı tarama görüntüleri sunar.

 • Multimedya için üstün stereo ses

  Multimedya için üstün stereo ses

  Yüksek kaliteli yerleşik stereo hoparlörlerle sesi hissedin.

 • SmartStand tasarımı kullanım kolaylığı için tek dokunuşla ayar özelliği sunar

  SmartStand tasarımı kullanım kolaylığı için tek dokunuşla ayar özelliği sunar

  Philips Smart All-in-One, maksimum arkaya yatma ve tek dokunuşla ayar özelliğine sahip SmartStand ile birlikte gelir. SmartStand'ın kolayca ayarlanabilmesi ekranı çeşitli ergonomik konumlarda kullanabilmenize olanak sağlar. 60 dereceye yakın arkaya eğilme konumu sayesinde, şimdi ekrana doğal şekilde dokunabilir ve yazı yazabilirsiniz. Ayrıca oturmak ve dikkat gerektiren işlerinizi yapmak için ekranı dik konumda kullanabilirsiniz.

 • Kolay gezinme için büyük optik çoklu dokunmatik ekran

  Gücünü Android'den alan Philips Smart All-in-One ile yeni fırsatlar dünyasına geçiş yapın. Yerleşik gelişmiş optik çoklu dokunmatik teknolojisi sayesinde, şimdi içeriğinizi kıstırma, yakınlaştırma, döndürme, kaydırma veya ilerleme gibi el hareketleriyle yönetebilirsiniz. Etkileyici büyük ekran sizi zahmetli küçük akıllı ekrandan kurtaracak. Büyük yazı tipi ve resim olanakları sayesinde e-kitaplar veya gazeteleri gözünüzü yormadan okuyabilirsiniz. Büyük dokunmatik ekran e-boyama uygulamalarıyla çocuğunuzun yaratıcılığını ortaya çıkarmak, okumayı öğrenmesine yardımcı olmak veya etkileşimli eğitim uygulamalarını kullanmak için ideal bir araçtır.

 • Google Play™ Store'dan uygulama indirin

  Google Play™ Store'da yer alan muhteşem uygulamaların keyfini çıkarın. Uygulama simgesine bir kez dokunarak Wi-Fi veya Ethernet bağlantısı yoluyla uygulama mağazasına ulaşabilirsiniz. Mağazada en son sürümleriyle yer alan eğlence, oyunlar, yardımcı programlar, ofis, fotoğraflar, video, haberler, sosyal ağ vb. alanlara yönelik uygulamaları indirebilirsiniz. Anlaşılır, kullanımı kolay arayüz; puan, kategori veya popülerliğe göre sıralanabilen alanlarda sezgisel şekilde gezinmenize olanak sağlar.

 • Web kamerası ve mikrofon arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurmanızı sağlar

  Üstün, parlak ve net görüntülere sahip entegre web kamerası, aileniz ve arkadaşlarınızla yüz yüze konuşur gibi sosyalleşmenize olanak sağlar. Smart All-in-One'ın ultra hassas mikrofonu, sesinizin net ve anlaşılır şekilde iletilmesini sağlar. Sesi net şekilde duymak için yerleşik stereo hoparlörleri kullanabilir veya daha özel bir görüşme için kendi kulaklıklarınızı bağlayabilirsiniz. Bu basit yerleşik çözüm kolayca uygulanır ve sizinle her yere gelmeye hazırdır.

 • Depolamanızı SDHC ortamla genişletin

  Sürekli büyüyen kitaplığınıza yer açın. Harici SDHC kartı veya USB flash belleği yerleşik genişletme yuvasına bağlayarak depolama kapasitenizi genişletebilirsiniz.

 • Kolay bağlantı için 4 portlu USB Hub

  USB Hub'ı; USB bellek cihazları, kamera, taşınabilir HDD, web kamerası, PDA, yazıcı ve birçok diğer cihaza kolayca bağlanabilmenize olanak sağlar. Daha fazla kullanım kolaylığı için monitörde bulunan pratik USB 2.0 Hub'ı, USB 2.0 sinyallerinin bilgisayara aktarılabilmesini sağlar. Kamera veya HDD gibi monitör USB Hub'ı tarafından sağlanabilecek olandan daha fazla güç gereksinimi olan birçok cihazın ayrıca açılması gerektiğini unutmayın.

 • Wi-Fi veya Ethernet portu ile hızlı internet erişimi

  CDMA veya Code Division Multiple Access (Kod Ayrımı Çoklu Erişim), kullanıcıları birbirinden ayırmak için farklı kodlar kullanan yaygın spektrumlu bir dijital uydu radyo sistemidir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Android için harici klavye ve fare gerekir (Ürünle birlikte verilmez)
 • Harici HDD için ek güç kaynağı gerekebilir.
 • Google ve Android, Google, Inc şirketinin ticari markalarıdır. Bu belgede belirtilen kuruluş adları ve ticari markalar ilgili şirketlerin mülkiyetindedir

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: