DVD'li ev sinema sistemi

  DVD'li ev sinema sistemi

  Filmlerinizi ve müziğinizi hayata taşıyın

  Kendi evinizde sinema deneyiminin gücü! Dolby ve DTS surround modlarındaki disk formatlarının neredeyse tamamı ile tam bir eğlence deneyimi!

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Filmlerinizi ve müziğinizi hayata taşıyın

 • Kolay kurulum için renk kodlu Easy-fit™ konektörler

  Kolay kurulum için renk kodlu Easy-fit™ konektörler

  Renk kodlu konektörler, hoparlörleri ve subwoofer'ı ev eğlence sisteminin merkezi ünitesine bağlamak için yalnızca konektörleri merkezi ünitenin arkasındaki aynı renkli arabirime takma yoluyla basit ve kullanıcı dostu bir çözüm sunar.

 • Sınıf 'D' dijital amplifikatör ile kaliteli ses performansı

  Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, analog sinyali alır, dijital sinyale dönüştürür, sonra da sinyali dijital olarak güçlendirir. Daha sonra sinyal demodülasyon filtresine girerek nihai çıkış oluşturulur. Güçlendirilmiş dijital çıkış, gelişmiş ses kalitesi dahil olmak üzere, dijital sesin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, geleneksel AB amplifikatörlere kıyasla %90 daha etkilidir. Bu yüksek verimlilik, az yer kaplayan güçlü bir amplifikatör anlamına gelir.

 • DTS 5.1 Dolby Dijital Pro Logic II tam surround ses

  Harici dekoder kullanmaya gerek bırakmayan dahili bir DTS ve Dolby Dijital dekoder, ses bilgisinin tüm altı kanalını işleyerek surround ses sunar ve şaşırtıcı doğallıkta bir atmosfer ve dinamik bir gerçekçilik sağlar. Dolby Pro Logic II, herhangi bir stereo kaynaktan beş kanallı surround ses işleme olanağı sağlar.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

 • Müzik: CD, CD-R/RW ve MP3-CD

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

 • Müzik (MP3) çalabilen Picture CD (JPEG)

  Picture CD, üzerinde MP3 ve dijital resimlerinizi saklayabileceğiniz, CD-R veya CD-RW bir disktir. DVD oynatıcıya bir Picture CD koyduğunuzda, diskteki JPEG'lerinizi ve/veya MP3 dosyalarınızı gösteren bir ekran menüsü açılır. İzlemek istediğiniz müzik ve resim dosyalarını seçin ve çal düğmesine veya Tamam'a basın. Müziğiniz çalarken aynı anda TV'de resimlerinize bakabilirsiniz.

 • Eksiksiz ev eğlencesini başlatmak için kolay kurulum

  Philips, sisteminizin ilk kurulmasında size kılavuzluk etmek için, bağlanma ve resim ve ses almanın temel adımlarında size kılavuzluk etmek için açık seçik çizimler ve renklerle kolay bir yaklaşım sergileyen bir Hızlı Başlangıç Kılavuzu vermektedir. Bu temel adımlar, paket kutusundaki tek bir sayfada açıkça anlatılmakta, böylece kurma hızlı ve basit hale getirilmektedir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: