DVD/SACD ev sinema sistemi

  DVD/SACD ev sinema sistemi

  Her şeyi görün, duyun, yaşayın

  Bu şık ve az yer kaplayan tam dijital ev eğlence sistemi, yüksek kaliteli Dolby, DTS veya SACD surround ses disklerinin tümünü oynatır. O yüzden, koltuğunuza uzanın ve kendi özel ortamınızda kendinizi filmlere ve müziklere bırakın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her şeyi görün, duyun, yaşayın

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Kolay kurulum için renk kodlu Easy-fit™ konektörler

  Kolay kurulum için renk kodlu Easy-fit™ konektörler

  Renk kodlu konektörler, hoparlörleri ve subwoofer'ı ev eğlence sisteminin merkezi ünitesine bağlamak için yalnızca konektörleri merkezi ünitenin arkasındaki aynı renkli arabirime takma yoluyla basit ve kullanıcı dostu bir çözüm sunar.

 • Daha etkileyici bir ses için tam boy kule hoparlörler

  Daha etkileyici bir ses için tam boy kule hoparlörler
 • PAL ve NTSC Aşamalı Tarama, keskin bir görüntü sağlar.

  Aşamalı Tarama, resmin dikey çözünürlüğünü iki katına çıkararak fark edilir şekilde daha net bir resim sağlar. Önce tek satırları sonra çift satırları taramak yerine, her iki alan birden aynı anda taranır. Titreşimsiz yüksek çözünürlük sağlanarak size en iyi görüntüyü sunar.

 • Konik Dome Tweeter'lar yüksek frekanslarda SACD sesi güçlendirir

  LEXAR'dan yapılma son derece hafif ve sert bir yansıtıcı zar kullanarak daha yüksek ses frekanslarının verilebilmesini sağlayan Konik Dome Tweeter'lar, sesteki en ufak yükselip alçalmaları bile yakalar ve en yüksek frekanslardaki SACD sesi güçlendirir. Yansıtıcı diskin özel konik şekli, daha yüksek frekanslarda daha geniş bir ses dağılımı sağlar. Bunun sonucunda, inanılmaz net ve keskin yüksek tonlar, genel ses aralığında da daha dengeli ses dağılımı elde edilir.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum uyumluluk ve izleme keyfi sağlar.

 • Music: SACD, CD, MP3-CD, CD-R, CD-RW & Windows Media™ Audio

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

 • Müzik (MP3) çalabilen Picture CD (JPEG)

  Picture CD, üzerinde MP3 ve dijital resimlerinizi saklayabileceğiniz, CD-R veya CD-RW bir disktir. DVD oynatıcıya bir Picture CD koyduğunuzda, diskteki JPEG'lerinizi ve/veya MP3 dosyalarınızı gösteren bir ekran menüsü açılır. İzlemek istediğiniz müzik ve resim dosyalarını seçin ve çal düğmesine veya Tamam'a basın. Müziğiniz çalarken aynı anda TV'de resimlerinize bakabilirsiniz.

 • Eksiksiz ev eğlencesini başlatmak için kolay kurulum

  Philips, sisteminizin ilk kurulmasında size kılavuzluk etmek için, bağlanma ve resim ve ses almanın temel adımlarında size kılavuzluk etmek için açık seçik çizimler ve renklerle kolay bir yaklaşım sergileyen bir Hızlı Başlangıç Kılavuzu vermektedir. Bu temel adımlar, paket kutusundaki tek bir sayfada açıkça anlatılmakta, böylece kurma hızlı ve basit hale getirilmektedir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: