Dijital AV alıcı sistemi

  Dijital AV alıcı sistemi

  Yüksek netlik sayesinde deneyiminizi geliştirin

  Yoğun bir sinema deneyimini garanti eden bu en yeni ses ve görüntü teknolojisini yaşayın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yüksek netlik sayesinde deneyiminizi geliştirin

 • Yüksek çözünürlüklü dijital görüntü ve dijital ses için HDMI çıkışı

  Yüksek çözünürlüklü dijital görüntü ve dijital ses için HDMI çıkışı

  HDMI, dijital HD görüntü kadar, dijital çok kanallı ses de taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır. Analog sinyale dönüştürme gereğini ortadan kaldırarak gürültüden tamamen arınmış mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sağlar. HDMI, DVI (Digital Video Interface - Dijital Video Arayüzü) ile geriye dönük tam uyumludur.

 • 1080i satıra kadar gelişmiş çözünürlük için Video Geliştirme

  Video Geliştirme ile DVD'nin kullandığı SD (Standart Tanımlı) görüntü sinyallerinin çözünürlüğünü HD'ye (Yüksek Tanımlı) yükseltebilir böylece daha keskin ve gerçekçi görüntü sayesinde daha çok detay görebilirsiniz. Elde edilen HD görüntü çıkış sinyalleri HDMI (Yüksek Tanımlı Multimedya Arayüzü) aracılığıyla bir HD ekrana beslenebilir.

 • Noise Shaped Video™ Hassas Video - görüntüde paraziti yok eder

  NSV™ Hassas Video, görüntü sinyallerinin içindeki paraziti yok eden ve böylece daha güzel görüntü sağlayan gelişmiş bir parazit önleme teknolojisidir.

 • 360 derecelik tam surround ses için Dolby Dijital EX ve DTS ES

  Dolby Dijital EX ve DTS ES, arka surround ses kanalları ayrı bir şekilde Dolby Dijital ve DTS bit akışı olarak kodlanmış 6.1 kanal formatlarıdır. Formatlar, 360 derecelik tam ses yerelleştirilmesi ve surround gezinme (örn., sesin surround kanallar içinde bir taraftan diğerine hareketi) için surround kanallar üzerinden geliştirilmiş mekansallık sunarlar.

 • Daha fazla istasyon ve kristal netliğinde ses için DAB

  Dijital Ses Yayınlama (Digital Audio Broadcasting - DAB) en yeni dijital radyo teknolojisidir. En sevdiğiniz radyo istasyonlarının, kristal netliğinde ve CD kalitesine yakın ses kalitesiyle keyfini çıkarmanızı sağlar. Dahası, daha fazla radyo istasyonu seçeneğine sahip olursunuz; dağlar, yüksek binalar ve hava şartlarının engellemesiyle oluşan sinyal karışmaları ve hışırtılar geçmişte kalır. DAB radyo sinyali tamamen dijital olduğundan radyolar program bilgileri, haberler ve spor karşılaşmalarının sonuçları gibi metinlerle birlikte fotoğrafları ve hatta görüntüleri doğrudan radyo setinize aktarabilir. Radyo hiç bu kadar iyi ses çıkarmamıştı.

 • UCD (Evrensel Sınıf D) Audiophile Dijital Amplifikatör

  UCD Audiophile Dijital Amplifikatör, en düşük çıkış empedansıyla en iyi ses ölçümlerini vermek üzere tasarlanmış tam dijital Sınıf D Amplifikatördür. "Sıfır geri besleme" performansıyla UCD Audiophile Dijital Amplifikatör, beklentileri en yüksek ses tutkunlarını dahi tatmin edecek ses performansına olanak sağlar.

 • En iyi ses performansı için metal şasi ve devre

  Cihaz, EMI ve titreşimin negatif etkisini azaltmak için uzatılmış destek ve koruma kullanır ve takviyeli şasi özelliğine sahiptir. Ses devresi geniş öznel dinleme testlerine dayanarak dikkatle seçilen ve mükemmel ölçüm sonuçlarıyla desteklenen kaliteli parçalarla yapılandırılmıştır. Kritik ses yolundaki bileşenler dikkatle seçilmiştir ve mükemmel ses performansı için uygundur..

 • OSD üzerinden kullanıcı dostu ve kolay kurulum

  Ekranda gösterim özelliği AV ekipmanınızın kullanımında ve kurulumunda maksimum kolaylık için basit ve kullanıcı dostu bir arayüz sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: