Cep Telefonu

  MMS

  Cep Telefonu

  İletişim kurmanın kolay yolu

  Sizi düşünerek tasarlanan Philips E100, günlük iletişiminizde vazgeçilmezdir. MP3 oynatma, FM radyo, Internet tarama ve multimedya mesajlaşma özellikleri ile bu telefon, her zaman bağlantıda kalmanın kolay ve eğlenceli yoludur. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İletişim kurmanın kolay yolu

 • Mükemmel ses deneyimi için MP3 çalma ve zil sesleri

  Yolda mükemmel bir ses deneyimi yaşamak için harici hafıza kartını kullanarak MP3 dosyalarınızı telefonunuza aktarın. Ayrıca, MP3 dosyalarını kullanarak zil sesinizi kişiselleştirebilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli dahili FM tuner

  FM radyo uygulaması ile cep telefonunuzu ve stereo kulaklıklarını kullanarak nerede olursanız olun en sevdiğiniz FM radyo programlarını dinleyebilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Parlak 65K renkli ana ekran

  Telefonunuzun renkli ana ekranı sayesinde inanılmaz fotoğraf ve görüntülerin keyfini çıkarın.

 • Çoklu SMS, aynı anda birden fazla alıcıyla temas kurar

  Çoklu SMS'i (Short Message Service - Kısa Mesaj Servisi) aynı anda birden fazla alıcıya mesaj göndermek için kullanabilirsiniz, sadece mesajınızı yazın, alıcıları seçin ve "gönder" tuşuna basın.

 • MMS (Multimedia Messaging Service - Multimedya Mesaj Servisi)

  MMS (Multimedia Messaging Service - Multimedya Mesaj Servisi), cep telefonunuzu kullanarak metin mesajlarınızla birlikte fotoğraf, video ve ses dosyaları gönderip alabilmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler, başlangıçtaki tam dolu pil ile laboratuarda yapılan testlere dayanmaktadır. Gerçek performans, ağ servis sağlayıcısına ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: