Ambiglow LCD monitör

  Ambiglow LCD monitör

  Parlak Ambiglow ekran

  Ambiglow teknolojisinin yanı sıra kendine özgü bir tasarıma sahip olan bu Philips Gioco 3D ekran ile oyun oynama deneyiminizi geliştirin. Ekranın arkasındaki duvarda görüntüyle eşleşen bir ışık halesi oluşturan yenilikçi Ambiglow, ekranı görsel olarak genişleterek 3D deneyimini gerçek anlamda yaşamanızı sağlar Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Brilliance Ambiglow LCD monitör

Gioco, 68, 6 cm (27 inç), 3D Ambiglow ekran 278G4DHSD/01 Benzer ürünler bul

Parlak Ambiglow ekran

sürükleyici 3D oyun oynama için

 • Ultra Dar Çerçeve ile minimalist görünüm

  En son teknoloji ürünü panellerin kullanıldığı yeni Philips ekranlar, dış çerçeve kalınlığı 2,5 mm'ye düşürülerek minimalist bir yaklaşımla tasarlanmaktadır. Yaklaşık 9 mm'lik panel içi siyah matris şerit de hesaba katıldığında, genel çerçeve boyutları önemli ölçüde azaltılarak izleyicinin dikkatin dağılması önlenir ve izleme boyutu en üst düzeye çıkarılır. Oyun, grafik tasarımı ve profesyonel uygulamalar gibi birden fazla ekran veya dizilim kurulumları için ideal olan ultra dar çerçeveli ekran, size tek bir büyük ekran kullanıyormuşsunuz hissi verir.

 • Ambiglow ışık halesiyle 3D deneyiminizi geliştirir

  Ambiglow ışık halesiyle 3D deneyiminizi geliştirir

  Ambiglow izleme deneyiminize yeni bir boyut ekliyor. Yenilikçi Ambiglow teknolojisi, monitörün arkasından arka duvara bir ışık halesi yansıtarak ekranı genişletir. Hızlı işlemcisi gelen görüntü içeriğini analiz ederek yayılan ışığın görüntüye uyum sağlaması amacıyla rengi ve parlaklığı sürekli olarak uyarlar. Kullanıcı dostu seçenekler ambiyansı dilediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlarken göz yorgunluğunun azaltılmasına yardımcı olur. Özellikle filmleri, spor karşılaşmalarını izlemek veya 2D ya da 3D oyun oynamak için ideal olan Philips Ambiglow, size benzersiz ve etkileyici bir izleme deneyimi sunuyor.

 • AH-IPS ekran, canlı renklere sahip harika görüntüler sunar

  AH-IPS ekran, canlı renklere sahip harika görüntüler sunar

  Bu en yeni Philips ekran, daha üstün renk çözünürlüğü, tepki süresi ve güç tüketimi sunan gelişmiş AH-IPS paneller kullanır. Standart TN panellerin aksine AH-IPS paneller, 178 derece genişliğindeki açılarda ve dönme modunda bile renk tutarlılığı sunar. Dikkat çekici performansı ile AH-IPS, fotoğraf rötuşu, grafik uygulamaları ve web'de gezinme gibi her zaman renk doğruluğu ve tutarlı parlaklık gerektiren uygulamalar için idealdir.

 • Oyuncular için optimize edilmiş SmartImage oyun modu

  Oyuncular için optimize edilmiş SmartImage oyun modu

  Yeni Philips oyun ekranı, oyuncular için ayarlanan ve size farklı seçenekler sunan hızlı erişim OSD'sine sahiptir. "FPS" modu (First person shooting - Birinci şahıs nişancı) oyunlardaki karanlık temaları geliştirerek karanlık bölgelerdeki gizli nesneleri görmenizi sağlar. "Yarış" modu ekranı ayarlayarak hızlı tepki süreleri ve yüksek renkler sunmanın yanı sıra görüntüyü de ayarlar. "RTS" modu (Real time strategy - Gerçek zamanlı strateji) hem belirli alanların vurgulanmasını hem de boyut ve görüntü ayarlamaları yapılmasını sağlayan özel SmartFrame moduna sahiptir. Oyuncu 1 ve Oyuncu 2 modları farklı oyunlara göre özelleştirilmiş kişisel ayarlar sunarak en iyi performansın elde edilmesini sağlar.

 • Smart Bias 6500K aydınlatma optimum izleme deneyimi sağlar

  Smart Bias aydınlatma modu rahat bir izleme deneyimiyle optimum görüntü kalitesinin tadını çıkarmanızı sağlar. Karanlık bir odada sürekli değişen görüntüler gözlerinizin genişleyip büzülmesine neden olur ve bu da Bilgisayara Bakma Sendromuna neden olabilir. Smart Bias ışık monitörü çevreleyen duvarda sabit 6500k beyaz ışıktan yumuşak bir hale oluşturur. Ekran başında uzun zaman geçirenler için özellikle ideal olan bu mod yalnızca göz yorgunluğunu azaltmakla kalmaz, aynı zamanda oda ışığının neden olduğu yansımaları ve parlamaları ortadan kaldırarak algılanan kontrast oranını ve görüntü ayrıntılarını geliştirir ve doğru renk algısını korur

 • Titreşimsiz 3D performansı

  Titreşimsiz 3D sayesinde uzun saatler boyunca rahatça eğlenebilirsiniz. Uygun fiyatlı, hafif ve titreşimsiz gözlükler pil ya da kablo bağlantısı gerektirmez. Artık hiçbir zorluk yaşamadan 3D performansının tadını ailenizle birlikte çıkarabilirsiniz!

 • HDMI özellikli en yeni Blu-ray ve oyun konsollarıyla Otomatik 3D

  HDMI 1.4a uyumlu Blu-ray oyun ve film oynatıcılarında Philips 3D ekran 3D moduna otomatik olarak geçerek olağanüstü görüntüleri anında ekranınıza getirir. Böylece zahmetli ayarlama işlemleri yapmanız gerekmez.

 • USB 3.0 hızlı veri aktarımı ve akıllı telefonların şarj edilebilmesini sağlar

  Süper Hızlı USB 3.0, 5,0 gbit/sn aktarım oranı ile USB 2.0 standardından yaklaşık 10 kat daha hızlıdır ve veri aktarım süresini önemli ölçüde kısaltarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.Daha fazla bant genişliği, süper hızlı aktarım oranları, daha iyi güç yönetimi ve genel olarak daha iyi performans sunan en son küresel standart USB 3.0, yüksek kapasiteli depolama cihazlarını kullanmanızı sağlar. Sync-N-Go teknolojisi sayesinde asla bant genişliğinin boşalmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Geriye dönük uyumluluğa sahip olduğu için USB 2.0 cihazlara yaptığınız yatırımlar korunur.

 • Mobil cihazınızı hızlı şarj edin

  Bu yeni Philips ekranda dahili USB 3.0 hızlı şarj cihazı bulunmaktadır. Bu ekran, güç çıkışını 1,5 A'ya kadar artıran özel devresi sayesinde mobil cihazınızı hızla şarj ederken eş zamanlı, süper hızlı veri aktarımı olanağı sunarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. USB'den şarj yöntemini kullanarak tüm standart cihazları şarj edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Çok parlak olduğu ve geçici bulanık görmeye neden olabileceği için Ambiglow LED'e doğrudan bakmayın.
 • Baş dönmesi, baş ağrısı veya yönelim bozukluğu gibi rahatsızlıkları önlemek için uzun süre 3D izlememenizi öneririz.
 • Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.
 • 3D ve sağlık konusunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen kullanma kılavuzunu dikkatle okuyun.
 • VGA kartları ve 3D çalışmaya ilişkin diğer gereksinimler hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen www.philips.com/support adresini ziyaret edin.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: