1
TV

Philips TV ses

Bir sesin ne kadar güzel olabileceğini deneyimleyin

Etkileyici Ses Sistemi

 

TV'lerimiz günden güne daha minimal bir yapıya bürünse de size güçlü bir ses deneyimi sunmaya devam ediyoruz. Yeni bir şarkı dinlerken, film izlerken veya heyecanlı bir oyun oynarken dinamik ve zengin ses deneyiminin keyfini süreceksiniz.

Philips TV ses multi-ring teknolojisi

Multi-ring teknolojisi

 

Akıllı Multiple Ring teknolojimiz, hoparlörün baslarla zenginleştirilmiş daha dolu ve daha net ses sunabilmesi adına özgürce hareket etmesini sağlar. TV'lerimizin ne kadar ince olduğu düşünülecek olursa bu performans olağanüstü, değil mi?

Philips TV doğal ses

Doğal ses

 

Hoparlörler açığa çıkarıldığında her bir ses dalgası hiçbir engelle karşılaşmadan kulaklarınıza ulaşır. Böylece konuşmalar daha net, sesler daha canlı ve doğal olur. Yani daha azıyla daha fazlasını sunuyoruz.

Hissedilebilir ses

 

Küçük boyutlarla etkileyici ses üretebilmek için tasarlanan ön hoparlörlerimiz olağanüstü netlikte ses tonları üretir. Üstelik göz zevkinize de hitap ederler.

Spotify Connect

 

Smart TV hoparlörleriniz kusursuz ses deneyimi sunmak için geliştirildi. Siz de onları bu amaç doğrultusunda kullanın. Spotify Connect ile Spotify uygulamanızdan oynatma düğmesine basın ve en sevdiğiniz şarkıları TV'nizden dinlemeye başlayın.