PC Kamerası

  Üstün performans!

  SPC 700NC ile, yüz yüze video sohbet ve konferansları için üst kalitede bir çözüme sahip olursunuz. Kendisine uygun multimedya kulaklığı ile birlikte gelir, böylece on-line deneyimin rahatça keyfini çıkarabilmek için gereken herşeye sahip olursunuz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün performans!

Mükemmel video sohbet

 • Saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntüler

  Arkanıza yaslanın ve saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntülemenin keyfini çıkarın. Size daha mükemmel video görüntüleri ve daha gelişmiş görüntülü sohbet deneyimi sağlar.

 • Net görüntü için SVGA fotoğraf çözünürlüğü

  Fotoğraflarınızdaki SVGA çözünürlüğü, belgelerde, Internet sitelerinde ve e-postalarda net görüntü sağlamak için kullanılır.

 • Multimedya kulaklık ve kulaklıklı mikrofon ile en yüksek ses kalitesi

  Web kameranızla birlikte bir Philips multimedya kulaklık gelmektedir. Kulaklıklı mikrofon, optimum ses kalitesi ve rahat kullanım sağlar.

 • Anında mesajlaşma servislerinde yüz yüze iletişim kurun

  Yahoo!, MSN ve AOL Messenger'a görüntü ekleyin. Bu PC Kamerası, Windows Messenger ve NetMeeting'le de çalışır.

 • Yüz takibi yüzünüzü otomatik olarak takip eder.

  Son teknoloji ürünü kamera yazılımı yüzünüzü otomatik olarak algılar ve siz hareket ettiğinizde lensini hareket ettirir. Video konferans sırasında hareket etseniz bile görüntünün merkezinde kalırsınız. Bu özellik size kendinizi daha rahat ifade etme ve daha doğal sohbet etme imkanı sunar.

 • Çerçeveyi dolduran görüntüler için dijital yakınlaştırma

  Her görüntü için mükemmel büyüklüğü bulmak için yakınlaştırın ya da uzaklaştırın - hepsi dijital olarak, böylece web kameraya ya da merceğe dokunmanıza gerek kalmaz.

 • Dahili dijital mikrofon ile kaliteli ses

  Dahili dijital mikrofon ile özgürce ve doğal bir biçimde konuşabilir veya video klip kaydına ses ekleyebilirsiniz.

 • Çok fonksiyonlu ayakla her monitörle veya dizüstü bilgisayarla kullanılabilir.

  Çok fonksiyonlu ayak, web kameranızın her türlü monitör, dizüstü bilgisayar ya da düz yüzeyde kullanımını kolaylaştırır.

 • V(ideo)Launch yazılımı

  Fotoğraf ve video klip çekmek, düzenlemek ve arşivlemek için kullanışlı bir yazılım. Fare ile birkaç kez tıklayarak, görüntülü mesajlar yaratabilecek ve gönderebileceksiniz. Bu yazılım paketinde, Philips PC Kameranızın tüm avantajlarından faydalanabilmeniz için gereken herşey var.

 • Anında çalıştırma için VLounge Hızlı Erişim tuşu

  VLounge uygulamasını başlatmak için sadece Hızlı Erişim düğmesine basmanız yeterli

 • Fotoğraf çekme düğmesi, anında muhteşem fotoğraflar çekmenize olanak verir

  Bu düğmeye tek dokunuşla, web kameranız otomatik olarak fotoğraf çeker. E-postalara, web sayfalarına ya da belgelere ekleyerek fotoğraflarınızı paylaşmanın eğlenceli bir yoludur.

 • Mükemmel çekim ve doğal görüntüler için yukarı aşağı dönen lens

  Mükemmel odaklama ve doğal görüntüler için dönen lens. Eğim ayarını değiştirmek için kameranın altına nesne koymanıza gerek olmadan hızlı ve kolay bir şekilde doğru kamera açısını elde edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: