Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Etkileyici ses ve stil

  Mylar tweeter'ları ve her vuruşu derinleştirmek için 6 katmanlı sürücü bobinli ayrı subwoofer sayesinde, SPA9300 hoparlör sisteminin üstün 100W MPO deneyimi artık sizin. Şık paslanmaz çelik muhafazası performansı artırır.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Etkileyici ses ve stil

 • Dinamik bas kuvvetlendirme - en derin, en zengin bas tonlarını dinleyin

  Dinamik bas kuvvetlendirme - en derin, en zengin bas tonlarını dinleyin

  Yenilikçi teknoloji, kompakt hoparlörlerden inanılmaz derecede derin ve zengin bas tonları elde edilmesini sağlar. Dinamik bas kuvvetlendirme, tek bir dokunuşla alçak ve yüksek ses seviyelerinde müzikteki bas tonlarını belirginleştirir!

 • Seviye kontrollü bas kuvvetlendirme teknolojisi

  Benzersiz subwoofer tasarımı, daha derin ve daha zengin bas sağlar. Bas seviyesini kendi seçiminize göre ayarlama olanağına da sahipsiniz.

 • 6 katmanlı Woofer sürücüsü - bası kuvvetlendirmek için ekstra güç

  Güçlendirilmiş sürücü bobinleri bası en yüksek seviyeye kadar kuvvetlendirir ve her vuruşu derinleştirir.

 • MP3, PC, TV, CD, vb. için mükemmel

  Hoparlörlerinizi tüm sistemlerinize bağlayın. MP3 çalar, PC, TV, CD, DVD ve tüm çoklu ortam ürünlerinizi dinlemenin mükemmel yolu.

 • Benzersiz, RC üzerinden doğrudan MP3 girişi

  Uzaktan kumandanızdaki benzersiz, RC üzerinden doğrudan MP3 girişi sayesinde MP3 çalarınızı kolayca dinleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken MP3 çalarınızın ses çıkışını uzaktan kumanda üzerindeki 3,5 mm jaka bağlamak ve müziğin keyfini çıkarmak.

 • Mylar malzemeden üretilen tweeterlar yüksek çözünürlüklü ses sağlar

  Çift formlu dome tipi tweeterların mylar malzemesi, mükemmel ses çıkışı sağlar. Tüm yüksek frekanslar mükemmel şekilde elde edildiğinden, müzik canlanır ve filmler gerçek olur.

 • Paslanmaz çelik tasarım ve stand - şık performans keyfi

  Hoparlörlerin şık muhafazası ve standı, ürünün dayanıklılığını ve görsel performansını artırmak için paslanmaz çelikten üretilmiştir. Hoparlörlerinizin mükemmel ses performansını artırmanın şık bir yolu.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: