Pronto

Ev Sinema Kontrol Paneli

  USB

  Pronto

  Ev Sinema Kontrol Paneli

  Net performans, güçlü kontrol

  Bir sehpa dolusu uzaktan kumanda yerine ProntoPro kontrol paneli! Programlanabilir, zarif tasarımlı bu cihaz her marka A/V donanımıyla uyumludur. Yeni, yüksek kontrastlı monokrom ekranıyla kolay okunur bir çözüm sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Net performans, güçlü kontrol

 • Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla kontrol, bir makro üzerinden bir tek düğmeye basarak çoklu komutlar verebilmenizi sağlar. Makro, önceden programlanmış bir komut halkasını tek bir düğme altında birleştirir. Böylece, tek bir düğmeye basarak birkaç fonksiyon çalıştırılabilir.

 • Birçok cihaz ve marka için kapsamlı kızılötesi kod veritabanı

  Evrensel IR kodu veritabanı, belirli bir uzaktan kumandada yaratılan kızılötesi kodlar kütüphanesidir. Bu özellik, bir uzaktan kumandanın bireysel sinyalleri öğrenmeye gerek kalmadan ekipmanınızı kontrol edebilmesini sağlar. Kontrol etmek istediğiniz cihazlar için veritabanından doğru kodları seçerek, bugün için piyasada bulunan tüm ses/görüntü cihazlarının kontrolünü sağlayabilirsiniz – model ya da markadan bağımsız olarak.

 • Uzaktan kumandadan kolay IR kodu öğrenme

  Öğrenme işlevselliği, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak amacıyla bir başka uzaktan kumandadan kızılötesi sinyaller aldığı ve bunları sakladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında bulunmadığında, sadece orijinal uzaktan kumandaya çevrilerek, orijinal uzaktan kumandadan öğrenilebilir.

 • Radyo frekansı duvarlardan ve diğer odalardan geçer

  Bileşenleri doğrudan görüntü hattında değilken de, örneğin duvarların ya da diğer cisimlerin arkasındayken de kontrol edebilmeye olanak sağlayan bir teknoloji. Uzaktan kumandalarda kullanılan iki tip RF vardır: Bileşene RF ve kızılötesine RF.

 • Gelecekteki yazılım güncellemeleriyle ek fonksiyonlar

  Cihazınızı güncel tutmak ve fonksiyonlarını geliştirmek için kullanıma sunulan yeni yazılımları yükleyebilirsiniz. Cihazı doğrudan ya da bir PC üzerinden İnternet'e bağlayın ve güncelleme yardımcı programını çalıştırın.

 • Yüksek kontrastlı kolay okunur monokrom ekran

  Yüksek kontrastlı monokrom ekran, ışık çıkışını ve kontrast oranını artıran özel bir teknoloji kullanır. Klasik elektro-folyo arkadan ışıklandırması yerine çok daha yüksek ışık çıkışı için LED'ler kullanılmıştır. Klasik yeşil fon ışığı yerine beyaz fon ışığı kullanılarak kontrast geliştirilmiştir. Böylece daha fazla ekran okunabilirliği sağlanmıştır.

 • Kendi arayüzünüzü yaratmanız için PC yazılımı

  Ambalajda bulunan PC yazılımı ile uzaktan kumanda vs. gibi araçların kullanıcı arayüzünü özelleştirebilir ve kendi ekranlarınızı oluşturabilir, kişisel bir görüntü tanımlayabilirsiniz. Yazılımı kurduktan ve kendi kullanıcı arayüzünüzü oluşturduktan sonra RS232 ya da USB ile veya kablosuz olarak uzaktan kumandaya yükleyin.

 • Karanlıkta kolaylık için arkadan ışıklandırmalı LCD ekran

  Arkadan ışıklandırma, karanlıkta kullanım için LCD ekranı veya tuş takımını aydınlatan bir özelliktir. arkadan ışıklandırmanın en yaygın iki türü LED ve EL teknolojileridir. LED'le aydınlatılan uzaktan kumandalar çoğunlukla kuvvetli ama dengesiz yeşil veya mavi bir ışığa sahiptir, EL panellerse düzgün mavi, beyaz veya yeşil tonlardadır.

 • Piller değiştirilirken ayarlar ve kodlar korunur

  Tüm ayarlar ve öğrenilmiş kodlar, çalışmak için güce ihtiyacı olmayan ve kodlarla ayarları saklayan uçucu olmayan bir bellekte tutulur.

 • Sensör arka ışıklandırmayı ayarlamak için ortam ışığına tepki verir

  Işık sensörü, ortam ışığı belli bir seviyeye ulaştığında arka ışıklandırmayı otomatik olarak etkinleştiren bir özelliktir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: