USB bağlantılı stand

  USB bağlantılı stand

  Hepsi bir arada kolaylığı

  Bu evrensel dizüstü bilgisayar bağlanabilen monitör standı bağlantı noktası çoğaltmayı kolaylaştırır. Tamamen ayarlanabilir bağlanabilen standı mevcut monitörünüze takın. Çalışma alanınızın görüntüsünü genişletebilir, çevre birimlerini bağlı tutabilir ve tüm bunları bu evrensel bağlantı istasyonuna bağlayabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

USB bağlantılı stand

19-28 inç/48-71 cm monitör için, Yüksekliği ayarlanabilir, USB bağlantısı SB4B1928UB/00 Benzer ürünler bul

Hepsi bir arada kolaylığı

monitör standı ve evrensel bağlantı istasyonu bir arada

 • Tüm dizüstü bilgisayarlarla evrensel USB bağlantısı

  Tüm dizüstü bilgisayarlarla evrensel USB bağlantısı

  Bağlantı istasyonuna sahip bu yenilikçi Philips monitör standı, kablo karmaşasından uzak bir çalışma alanı için her türlü dizüstü bilgisayara uygun bağlantı noktalarını kolay ve evrensel bir şekilde çoğaltma imkanı sunar. Özellikle konektör seçenekleri sınırlı olan yeni Ultrabook tipi cihazlar için ideal olan bu stand, dahili USB bağlantı yuvasına, Ethernet'e ve video çıkışlarına sahiptir; böylece tek bir kablolu USB bağlantısıyla video/ses aktarmanızı ve doğrudan internete bağlanmanızı sağlar. USB evrensel bir konektör olduğundan bu bağlantı istasyonunu neredeyse tüm dizüstü bilgisayarlar için kullanabilirsiniz. Bu sayede yeni dizüstü bilgisayarlar için pahalı bağlantı istasyonları değiştirmenize gerek kalmaz.

 • Tek kabloyla dizüstü bilgisayardan görüntü ve ses aktarın

  Tek kabloyla dizüstü bilgisayardan görüntü ve ses aktarın

  Tek kabloyla görüntünüzü genişletin. Birden fazla monitör için kablo karmaşasından uzak bir alan yaratarak daha fazla verim sağlamak için dizüstü bilgisayarınızı tek bir USB kablosuyla bağlantı istasyonuna bağlayın. Bu sayede, bağlantı istasyonuna HDMI ve DisplayPort aracılığıyla birden fazla monitör bağlayabilir ve 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlüğüne kadar görüntüleme yapabilirsiniz.

 • SmartErgoBase, kullanıcı dostu ergonomik ayar yapılmasını sağlar

  SmartErgoBase, kullanıcı dostu ergonomik ayar yapılmasını sağlar

  SmartErgoBase, ergonomik ekran konforu sunan ve kabloların düzenlenmesini sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün yorgun geçen bir günün fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; kablo düzenleme özelliği kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır, çalışma alanını düzenli tutar.

 • Düşük çerçeve-masa yüksekliğiyle maksimum okuma konforu

  Düşük çerçeve-masa yüksekliğiyle maksimum okuma konforu

  Gelişmiş SmartErgoBase sayesinde Philips monitörü neredeyse masa seviyesine kadar alçaltarak rahat görüş açısı sağlanır. Düşük çerçeve-masa yüksekliği bilgisayarda çalışırken bifokal, trifokal veya progresif camlı gözlük kullananlar için çok uygundur. Ayrıca boyu farklı uzunluklardaki kullanıcıların uygun açıyı ve yüksekliği ayarlamasına imkan vererek yorgunluğu ve gerginliği azaltır.

 • Kolay kurulum için VESA monitörlerle uyumlu stand

  Kolay kurulum için VESA monitörlerle uyumlu stand

  USB bağlantılı standı yeni bir Philips ticari monitörle eşleştirin veya mevcut monitörleri yükseltin. Bu monitör standı, Philips Quick Release System özelliğine sahiptir. Ayrıca boyutları 28 inç'e varan VESA montajına uygun (100 x 100 mm delik şablonu) monitörlerle uyumludur.

 • Tek USB 3.0 kablosuyla dizüstü bilgisayarınızı monitöre bağlayın

  Tek USB 3.0 kablosuyla dizüstü bilgisayarınızı monitöre bağlayın

  Bu yenilikçi büyük Philips monitör, her türlü dizüstü bilgisayar için bağlantı noktası çoğaltmayı kolaylaştırır. Özellikle konektör seçenekleri sınırlı olan yeni Ultrabook tipi cihazlar için ideal olan bu monitör dahili USB 3.0 bağlantı yuvasına, Ethernet'e ve stereo hoparlörlere sahiptir; böylece tek bir kablolu USB bağlantısıyla video/ses aktarmanızı ve doğrudan Internet veya Intranet'e bağlanmanızı sağlar. Bu gelişmiş USB 3.0 veya USB 2.0 tak ve çalıştır bağlantısını kullanarak masaüstünüzü hem dizüstü bilgisayarınızın hem de Philips monitörün ekran alanıyla genişletebilirsiniz, üstelik zahmetli çözünürlük ayarlarıyla ya da kablolarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

 • Bağlantı yuvasından tüm çevre birimlerine, klavyenize ve farenize erişin

  Bağlantı yuvasından tüm çevre birimlerine, klavyenize ve farenize erişin

  Artık isteğe bağlı tam boy klavyenizi ve farenizi bu yenilikçi Philips monitörün USB bağlantı yuvasına bağlayarak üretkenliğinizi artırabilirsiniz. Tek bir USB kablosu kullanarak dizüstü bilgisayarınızı bu monitöre bağladığınızda Full HD video, ses ve Internet işlevlerinin yanı sıra harici HDD, kamera ve USB sürücü gibi takılı ek çevre birimlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz her zamanki gibi dizüstü bilgisayarınızın klavyesini ve dokunmatik iz sürücüsünü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Monitör dahil değildir
 • Philips bağlantı standı, birçok Asus ve Acer dizüstü bilgisayar için şarj etme işlevini destekler. Çoğu Dell, HP ve Lenovo dizüstü bilgisayar için şarj etme işlevini desteklemese bile bu cihazlara güç sağlar.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: