Mikro Hi-Fi Sistem

  Kompakt tasarımda zengin ses

  iPod müziğinizi özgürleştirin ve mükemmel bir sesle keyfini çıkarın! Klasik MCM239D, müziğin tadını tam istediğiniz gibi çıkarmanızı sağlayan dinamik bir ses performansı ve temel fonksiyonlar sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mikro Hi-Fi Sistem

iPod için üretilmiştir, MP3/WMA-CD müzik çalma MCM239D/12 Benzer ürünler bul

Kompakt tasarımda zengin ses

iPod'unuzu çalın ve şarj edin

 • iPod'unuzu çalın ve şarj edin

  iPod'unuzu çalın ve şarj edin

  iPod'unuzu şarj ederken MP3 müzik keyfiniz kesilmesin! Bağlantı istasyonu sayesinde iPod'unuzu doğrudan Bağlantılı eğlence sisteminize bağlayarak en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Ayrıca, iPod'unuzu çalarken şarj ettiğinden, müzik dinlerken iPod pilinizin bitmesi gibi bir derdiniz olmak. iPod'unuzdaki müzik dosyaları arasında gezinmek, seçmek ve çalmak için uzaktan kumandayı kullanın. Bağlantılı eğlence sistemine bağlandığında, iPod'unuzu otomatik olarak şarj edilir.

 • MP3/WMA müzik çalma için doğrudan USB

  MP3/WMA müzik çalma için doğrudan USB

  Doğrudan USB moduyla, bir USB cihazındaki müziği seçebilir ve tüm içeriği çalabilirsiniz. Müzik çalmak veya cihazdan içerik göndermek için tek yapmanız gereken USB cihazını takmak.

 • MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, Philips oynatıcınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Açma ve Kapama Zamanlayıcısı

  Açma ve Kapama Zamanlayıcısı

  Birçok çalar saatte çeşitli alarm seçenekleri bulunur. Bu Philips Saatli radyo sizi radyo çalarak veya bildiğiniz zil sesiyle uyandırır. Uyku Zamanlayıcısı sayesinde müziğin çalma süresini uykuya dalma sürenize göre ayarlayabilirsiniz. Sabahları sabit bir zil sesiyle uyanmak veya en sevdiğiniz müziği dinleyerek uyumak için aradığınız tüm özellikler bu saatli radyoda var.

 • Daha büyük bir rahatlık için 40 istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha büyük bir rahatlık için 40 istasyon ayarlı dijital radyo

  Dijital radyo sayesinde Philips ses sisteminizdeki müzik arşivinize yeni müzik seçenekleri ekleyebilirsiniz. Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • 2x5W RMS toplam çıkış gücü

  2x5W RMS toplam çıkış gücü
 • Portatif müzik cihazları için uygun giriş jakı

  Hat girişi bağlantısı sayesende başka bir cihazda bulunan müziklerinizin keyfini Philips müzik çalarınızda çıkarabilirsiniz; tek yapmanız gereken müzik çaları Hat çıkışı veya ses çıkışı soketlerine ya da CD veya DVD oynatıcı, VCR ve MP3 çalar gibi diğer ortam cihazlarının kulaklık soketine bağlamak.

 • Kullanımı kolay uzaktan kumanda dahil

  Kullanımı kolay uzaktan kumanda dahil

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: