DVD Micro Theater

  Kompakt bir çözüm içinde Hi-Fi ses

  Şık ve kompakt Philips DVD Micro Theater MCD908 ile Hi-Fi tüpler, Flat TV ile mükemmel bir birliktelik oluşturuyor. Gerçeğe yakın bir ses kalitesiyle evinizi sinema salonuna dönüştürün ve yüksek çözünürlüklü filmlerin ve JPEG resimlerin keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kompakt bir çözüm içinde Hi-Fi ses

 • Mükemmel derecede saf ve doğal bir ses için üstün Hi-Fi tüpler

  Mükemmel derecede saf ve doğal bir ses için üstün Hi-Fi tüpler

  Yerleşik Hi-Fi Tüpler ile genellikle gerçeğe yakın bir ses üreten üstün sistemlerle ilişkilendirilen en yüksek kalitede ses deneyimi yaşarsınız. Tüplerin analog niteliği, doğrusal olmayan işitme sistemimiz için daha hoş bir ses sağlar. Tüpten gelen ses çok az bozulmaya uğrar ve net, ayrıntılı, sıcak ve gerçeğe yakın bir ses kalitesi nedeniyle her zaman tercih edilir.

 • Etkileyici ses için Neodimyum Şerit Tweeter

  Etkileyici ses için Neodimyum Şerit Tweeter

  Neodimyum Şerit Tweeter, ön taraftan dinamik ve net bir ses üreten tek kutuplu bir tweeter'dır. Bu, son teknoloji ürünü ses sistemlerinde çoğunlukla mükemmel bir ses yaratmak için kullanılan bir özelliktir. Geleneksel koniler ve konik tweeter'lar doğrusal hareket eden bobin ilkesine dayanırlarken tek kutuplu Neodimyum Şerit Tweeter, yüksek frekansları tam 180 derecelik bir yayılma düzeni içinde dağıtır. Bu, daha yüksek tonlarda ses tayfını çok genişletir ve dinleme merkezinin alanını genişleterek küçük ses sistemlerinden bile geniş, kristal netliğinde ve doğal bir ses çıkışı sağlar.

 • Kristal netliğinde ses için konik orta ses aralığı hoparlörler ve woofer

  Kristal netliğinde ses için konik orta ses aralığı hoparlörler ve woofer

  İpeksi konik orta-yüksek frekans hoparlörü ile ultrasonik şerit tweeter kombinasyonu ile etkileyici sese hazır olun. İpeksi hoparlör sıcak ses verirken, şeritli tweeter net ve dinamik ses verir. Yaşayacağınız, bozulmamış geniş aralıklı ve ipek yumuşaklığında bir ses olacaktır.

 • En iyi sinyal aktarımı için altın kaplama hoparlör konektörü

  En iyi sinyal aktarımı için altın kaplama hoparlör konektörü

  Altın kaplama hoparlör konektörü, ses sinyallerinin klasik takmalı bağlantılara göre daha iyi aktarılmasını sağlar. Ayrıca, amplifikatörden hoparlöre aktarımda oluşan elektrik sinyal kaybını en aza indirger, böylelikle gerçeğe en yakın ses üretimi gerçekleşir.

 • Yüksek çözünürlüklü dijital görüntü ve dijital ses için HDMI çıkışı

  Yüksek çözünürlüklü dijital görüntü ve dijital ses için HDMI çıkışı

  HDMI, dijital HD görüntü kadar, dijital çok kanallı ses de taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır. Analog sinyale dönüştürme gereğini ortadan kaldırarak gürültüden tamamen arınmış mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sağlar. HDMI, DVI (Digital Video Interface - Dijital Video Arayüzü) ile geriye dönük tam uyumludur.

 • Keskin, doğal görüntüler için 12 bit/108MHz video işleme

  Keskin, doğal görüntüler için 12 bit/108MHz video işleme

  12 bit Video DAC, orijinal görüntü kalitesinin tüm ayrıntılarını koruyan üstün bir Dijital-Analog Dönüştürücü'dür. İnce gölge ayrıntıları ve daha yumuşak renk geçişleri göstererek, daha canlı ve doğal bir görüntü elde edilmesini sağlar. Alışılmış 10bit DAC'in sınırları, özellikle büyük ekran ve projektörler kullanıldığında belirgin hale gelir.

 • DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ve Picture CD oynatın

  DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ve Picture CD oynatın

  Bu Philips oynatıcı piyasada bulunan DVD ve CD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, DivX®, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD(RW) ve Picture CD - tümünü bu oynatıcıda kullanabilirsiniz. SVCD, "Super VideoCD" için kullanılan bir kısaltmadır. Daha yüksek çözünürlük sayesinde çok daha net görüntüler sunan SVCD disklerin kalitesi VCD disklerden çok daha iyidir. DivX® desteğiyle, DivX®'le şifrelenmiş videoların keyfini çıkarabilirsiniz. DivX medya formatı, film, film fragmanı ve müzik videosu gibi büyük dosyaları CD-R/RW ve kaydedilebilir DVD diskler gibi ortam araçlarında saklayabilmenize olanak sağlayan MPEG4 tabanlı bir görüntü sıkıştırma teknolojisidir.

 • Mükemmel film deneyimi için Dolby Dijital

  Mükemmel film deneyimi için Dolby Dijital

  Dünyanın önde gelen dijital çok kanallı ses standartlarından biri olan Dolby Dijital, insan kulağının sesi işleyiş biçiminden yararlandığı için, gerçekçi bir mekan hissi veren muhteşem kalitede bir surround sesin tadını çıkarırsınız.

 • Arkası deri kaplı, ön yüzü metalden yapılmış, düz tuşlu uzaktan kumanda

  Arkası deri kaplı, ön yüzü metalden yapılmış, düz tuşlu uzaktan kumanda

  İncelik, rahatlık ve hafifliğin mükemmel dengesi olan bu ergonomik tasarımlı uzaktan kumandanın kullanımı çok keyiflidir. Düz metal kaplamalı tuşların bulunduğu ön taraf, arka kısımdaki gerçek deri kaplamayla şık bir kontrast oluşturmaktadır. Ayrıca, şık ve düz kesimli tuş takımı, nitelikli bir gezinme deneyimi sağlar. Üstün tasarımın ve kontrolün görkemini hissedin.

 • Kaliteli alüminyum kabin ve gerçek ahşap hoparlörler

  Kaliteli alüminyum kabin ve gerçek ahşap hoparlörler
 • Sınıf 'D' dijital amplifikatör ile kaliteli ses performansı

  Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, analog sinyali alır, dijital sinyale dönüştürür, sonra da sinyali dijital olarak güçlendirir. Daha sonra sinyal demodülasyon filtresine girerek nihai çıkış oluşturulur. Güçlendirilmiş dijital çıkış, gelişmiş ses kalitesi dahil olmak üzere, dijital sesin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, geleneksel AB amplifikatörlere kıyasla %90 daha etkilidir. Bu yüksek verimlilik, az yer kaplayan güçlü bir amplifikatör anlamına gelir.

 • 150W RMS toplam çıkış gücü

  Bu sistemde 150W RMS toplam çıkış gücü bulunmaktadır. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: