In.Sight kablosuz HD ev monitörü

  In.Sight kablosuz HD ev monitörü

  iPhone/iPad'inizden evinize göz kulak olun

  In.Sight kablosuz HD ev monitörü ile iPhone/iPad'inizden evinize göz kulak olun. HD video ve gece görüşü sayesinde evinizi gün ışığında hem de karanlıkta net olarak görebilirsiniz. Kurulumu çok kolay olan monitör, hareket/ses algıladığında sizi uyarır. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 479,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

In.Sight kablosuz HD ev monitörü

Wi-Fi ve HD, Geniş açı, Gece görüşü, iPhone, iPad için, iVideon tarafından geliştirilmiştir M120/10 Benzer ürünler bul

iPhone/iPad'inizden evinize göz kulak olun

HD ve gece görüşü özelliği

 • Wi-Fi özellikli monitörü evinizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz

  Wi-Fi özellikli monitörü evinizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz

  In.Sight kablosuz monitör, evinizde istediğiniz noktaya yerleştirebileceğiniz monitörden canlı video ve ses yayını yapmak için ev kablosuz ağını kullanan Wi-Fi özellikli bir monitördür.

 • Karanlıkta görüntüleme için gece görüşü modu

  Karanlıkta görüntüleme için gece görüşü modu

  Kızıl ötesi gece görüşü modu evinizi karanlıkta bile izlemenize olanak sağlar. Hava karardığında, kızılötesi ışık etkin hale gelir ve monitör siyah beyaz video yakalamaya başlar. Gece görüşü modu otomatik olarak açılıp kapanabilir veya manuel olarak ayarlanabilir.

 • Daha geniş bir görüş alanı için ekstra geniş açılı lens

  Daha geniş bir görüş alanı için ekstra geniş açılı lens

  Philips In.Sight kablosuz HD ev monitörü M120, odanın büyük bölümünü tek bakışta görmenizi sağlayan 102 derecelik açısıyla diğer monitörlere göre çok daha büyük bir alanı izlemenize imkan tanır.

 • Hareket/ses algılandığında telefona bir bildirim gönderilir

  Hareket/ses algılandığında telefona bir bildirim gönderilir

  Ne zaman bir şey olacağını kestirmek mümkün değildir. In.Sight ayarlanabilir hareket ve ses algılama özellikleriyle gözetlemeyi hiç bırakmaz. Ses veya hareket algılandığında size otomatik bir bildirim gönderilir.

 • QR koduyla kolay monitör kurulumu

  QR koduyla kolay monitör kurulumu

  In.Sight+ uygulamasıyla monitörünüzü zahmetsizce kurun. Uygulama ev Wi-Fi ayarlarınız için bir QR kodu oluşturur. QR kodu sayesinde monitör Wi-Fi ağınızla otomatik olarak kolayca ve anında eşleşir.

 • Güvenli bağlantı için video şifreleme

  Güvenli bağlantı için video şifreleme

  In.Sight kablosuz monitör, son derece güvenli bir şifreleme kullanarak gizliliğinizi her zaman korur. In.Sight kablosuz monitör her bağlantı kurduğunda benzersiz bir şifreleme anahtarı kullanarak sevdiklerinizi yüksek güvenlik rahatlığıyla görmenize olanak sağlar.

 • iPhone/iPad ile bas-konuş

  In.Sight monitör sadece evinize göz kulak olmakla kalmaz aynı zamanda sevdiğiniz kişilerle konuşmanıza olanak sağlar. İletişim kurmak için iPhone/iPad'inizdeki "konuş" tuşuna basmanız yeterlidir. İletişim kurmak için ne kadar muhteşem bir yöntem!

 • Monitörleri diğer iPhone/iPad kullanıcılarıyla paylaşın

  Arkadaşlarınızın ve ailenizin monitörlerinizi görüntülemesine izin vererek evinize sizin için göz kulak olmalarını sağlayın. In.Sight+ uygulaması her bir monitörü diğer kullanıcılarla paylaşmanızı ve canlı video aktarmanızı sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: