Immersive Sound

Ev sineması

  Immersive Sound

  Ev sineması

  Her açıdan surround ses, aynı sinema gibi

  Katılımcıların %70'inden fazlası Philips 360Sound'u tercih ediyor. 360Sound hoparlörlerde ses sürücüleri hoparlörün önünde ve yanlarında bulunur; böylece surround ses odanıza dengeli bir biçimde dağılarak sinema hissini yaratır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her açıdan surround ses, aynı sinema gibi

Sesin tutkusu

 • TV'nizde çevrimiçi servisler için Wi-Fi özellikli Philips Net TV

  Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin keyfini çıkarın. Ev sinema sisteminizi Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.

 • 360Sound, odaları tüm açılardan sesle doldurur

  360Sound, odaları tüm açılardan sesle doldurur

  Geleneksel 5.1 ev sinemasından çok farklı olan 360Sound, her bir uydu hoparlörde üç sürücüyle benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bu sürücülerin biri önde ve ikisi yan tarafta olup, size sarmalayacak yoğunlukta ses çıkışı sağlayan bir açıya sahiptirler. Çift kutup ilkesine ek olarak Philips, sarmalayan ses etkisini daha da artıran kendisine ait bir algoritma da kullanmaktadır. Yumuşak dome tweeter'lar, Neodimyum mıknatıslar ve D Sınıfı dijital amplifikatörler gibi özel akustik bileşenlere sahip olan 360Sound, her açıdan benzersiz ses çıkışı sağlayarak size evde gerçek sinema deneyimi yaşatır.

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri ile birlikte sunmaktadır. Blu-ray ayrıca inanılmaz gerçeklikte ses deneyimi sunan sıkıştırılmamış surround ses de sağlamaktadır.

 • Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray Disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • DLNA Ağ Bağlantısı sayesinde PC'den müzik ve video keyfi

  DLNA Ağ Bağlantısı sayesinde PC'den müzik ve video keyfi

  DLNA Ağ Bağlantısı, bilgisayarınızda veya Ev Ağınızda bulunan fotoğraflarınıza, videolarınıza veya filmlerinize kolay erişim sağlar. DLNA onaylı ürünlerin birlikte sorunsuz çalışmasını garanti etmek üzere Ethernet (LAN) bağlantısı ile DLNA protokolü kullanır. TV, ev sineması veya Blu-ray Disk oynatıcınızı ev ağınıza bağlayarak tüm DLNA onaylı cihazlardan bilgilere erişebileceksiniz. Kolay gezinme sağlayacak şekilde tasarlanan sezgisel kullanıcı arayüzü ile eğlence dünyanıza tek düğmeye basarak erişebileceksiniz.

 • Evinizdeki ortamı güzelleştiren şık ve kompakt hoparlörler

  Evinizdeki ortamı güzelleştiren şık ve kompakt hoparlörler
 • Yüksek kaliteli alüminyum kaplama içinde sofistike tasarım

  Yüksek kaliteli alüminyum kaplama içinde sofistike tasarım
Tüm teknik özellikleri gör
 • Almanya'da Kasım 2010'da, Synovate tarafından önde gelen bir rakip firma ile karşılaştırılarak yapılan tüketici ses testlerini temel almaktadır. Veriler dosyada bulunmaktadır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: