Eşleşmemiş
  HDMI

  HD Ev Sineması

  Düzeninizi bozmadan Yüksek Çözünürlüklü surround ses keyfi

  Çevrenizde hoparlör veya kablolar olmadan sinema benzeri çok kanallı surround sesin keyfini çıkarın. Philips SoundBar ve Ambisound özelliklerinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü Blu-Ray Disk Oynatma özelliği tek bir cihazda eksiksiz bir ev sinema sistemi oluşturuyor. Tüm faydaları görün

 • Düzeninizi bozmadan Yüksek Çözünürlüklü surround ses keyfi

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Düzeninizi bozmadan Yüksek Çözünürlüklü surround ses keyfi

Sinemayı evinize getirin

 • Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound teknolojisi

  Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound teknolojisi

  Ambisound teknolojisi, daha az hoparlörle gerçek anlamda sarmalayan çok kanallı surround ses sağlar. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalar ile çok sayıda hoparlör ve kablo dağınıklığı olmadan içine alan bir 5.1 ses deneyimi sunar. Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinin bir araya gelen etkisi ile Ambisound, daha az hoparlörden daha fazla ses iletir.

 • En ince detaylar ve mükemmel netlik için HD hoparlörler

  En ince detaylar ve mükemmel netlik için HD hoparlörler

  Ambisound teknolojimizi destekleyen HD hoparlörler, optimum yönlendirmeyi kontrol edecek şekilde tasarlanmıştır. Yeni geliştirilen yoğun fiber uygulanmış kompakt hoparlör konilerinin kullanıldığı bu hoparlörler, en karmaşık HD kaynaklarından gelen en ince detayları bile verebilmektedir. Artık her tür kaynaktan kristal netliğinde bozulmayan ses çıkışı keyfini yaşayabileceksiniz.

 • Yüksek tanımlı 7.1 surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı 7.1 surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Yüksek Çözünürlüklü Ses, Blu-ray Disklerinizin en iyi sesinden 7.1 kanal sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Yüksek Çözünürlüklü Ses, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • Full HD 1080p'de net görüntüler için Blu-ray Disk oynatma

  Full HD 1080p'de net görüntüler için Blu-ray Disk oynatma

  Blu-ray Diskler, yüksek tanımlı verilerle birlikte, tam yüksek tanımlı görüntüleri tanımlayan 1920 x 1080 çözünürlükte resimleri taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Mükemmel ayrıntılar, daha pürüzsüz hareketler ve kristal netliğinde görüntülerle sahneler hayat bulur. Blu-ray ayrıca, sıkıştırılmamış surround ses sağlar, böylece ses deneyiminiz inanılmaz şekilde gerçeğe dönüşür. Blu-ray Disklerin yüksek saklama kapasitesi, birçok interaktif olanağın dahil edilmesine olanak tanır. Oynatma sırasında kusursuz gezinme ve açılır menüler gibi diğer heyecan verici özellikler, ev eğlencesine tamamen yeni bir boyut kazandırır.

 • Çevrimiçi ekstra Blu-ray içerikleri için BD-Live (Profil 2.0)

  Çevrimiçi ekstra Blu-ray içerikleri için BD-Live (Profil 2.0)

  BD-Live, yüksek çözünürlük dünyanızı daha da genişletiyor. Blu-ray Disk oynatıcınızı internete bağlayarak güncel içerikleri alın. Yüklenebilir özel içerik, canlı olaylar, canlı sohbetler, oyun ve çevrimiçi alışveriş gibi heyecan verici yeni özellikler sizleri bekliyor. Blu-ray Disk oynatma ve BD-Live ile yüksek çözünürlük dalgasını yakalayın

 • Bir milyardan fazla renkle canlı görüntüler için Deep Color

  Bir milyardan fazla renkle canlı görüntüler için Deep Color

  Gerçek dünya renklerle sınırlı değildir; gerçekte herhangi bir gölgede herhangi bir aydınlatma oranında her renk ortaya çıkabilir. TV ekranında gördüğünüz ise farklı bir konudur; yani görüntüler gerçek hayattaki gibi görünmez. Deep Color, doğal dünyayı TV ekranınızda yeniden oluşturarak gerçek hayatta karşınıza çıkan milyonlarca rengi ayağınıza getirir ve görüntüleme deneyimi çıtanızı yükseltir.

 • iPod'dan kolay müzik dinlemek için isteğe bağlı dock

  iPod'dan kolay müzik dinlemek için isteğe bağlı dock

  Bu dock istasyonunu ev sineması sisteminize bağlayın ve iPod cihazlarınızdaki müzik, video ve fotoğraf dosyalarının keyfini çıkarın. Dock, ayrı satılan isteğe bağlı bir aksesuardır.

 • Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Sezgisel dokunmatik panel kontrolleri, ön paneldeki dokunmatik kontrollere basarak ses düzeyini ve diğer oynatma seçeneklerini kontrol etmenize olanak sağlar.

 • DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS, küçük boyutlardaki subwoofer'larınızdan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlar. Düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturarak daha yüksek ve canlı bir ses sunar ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • x.v.Color ile HD kaydedilmiş videolar için daha doğal renkler

  x.v.Color ile HD kaydedilmiş videolar için daha doğal renkler

  x.v.Color her türlü ton, gölge ve derinliği alarak gerçekçi renk üretimi sağlar ve sRGB renk alanına göre neredeyse iki kat genişlikte bir renk aralığını mümkün kılar. x.v.Color renk farklılıklarının insan gözünün ayırt edebileceğine çok yakın şekilde oluşturur, hatta Yüksek Çözünürlüklü video materyalinin kalitesini artırır/geliştirir. x.v.Color uyumlu televizyonlar, hemen hemen kayıt ile aynı kalitede görüntü üretecektir.

 • Alüminyum kaplamalı, cam panelli şık tasarım

  Alüminyum kaplamalı, cam panelli şık tasarım
Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: