Ev sineması

  Ses tutkusu

  Kendinizi, etrafınız hoparlörler ve kablolarla çevrili olmadan, sinema benzeri çok kanallı surround sese bırakın. Philips SoundBar tek ünitede DVD oynatma da dahil olmak üzere eksiksiz bir ev sineması sistemi sunar. Artık akşamınızı özel bir sinema gecesine dönüştürebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ses tutkusu

Süper ince SoundBar ile mükemmel surround ses

 • Gerçek surround ses için Dolby Virtual Hoparlör

  Gerçek surround ses için Dolby Virtual Hoparlör

  Dolby Virtual Hoparlör, iki hoparlörlü bir sistemden zengin ve üstün bir surround ses üreten karmaşık bir ses sanallaştırma teknolojisidir. Oldukça gelişmiş mekânsal algoritmalar, ideal 5.1 kanallı bir ortamda meydana gelen ses özelliklerini aynen yineler. DVD oynatma, 2 kanallı ortam genişletilerek geliştirilir. Dolby Pro Logic II işleme ile birleştiğinde yüksek kalitedeki her stereo kaynağı, gerçek, çok kanallı bir surround sese dönüştürülür. Odayı dolduran ses için fazladan hoparlör, kablo ya da hoparlör standları satın almaya gerek yok.

 • Gerçek surround ses için süper ince hoparlörler

  Gerçek surround ses için süper ince hoparlörler

  Süper İnce Hoparlörler, benzersiz surround sesi ince ve zarif bir tasarımda keşfetmenizi sağlar. Güçlü Neodimyum mıknatıs sistemi içeren ipek yumuşaklığındaki dome tweeter'lar, orta ve yüksek frekansları mükemmel şekilde yakalayarak film veya müzik kaynaklarından gelen hiç bir ayrıntının kaybolmamasını sağlar. Sonuçta sanatçının istediği gibi üstün netlikte, gerçek sesler ortaya çıkar.

 • HDMI 1080p ile daha net yüksek çözünürlüklü görüntüler

  HDMI 1080p ile daha net yüksek çözünürlüklü görüntüler

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Aşamalı Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

 • Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  İstediğiniz yere koyabileceğiniz bu ev sinema sisteminin çok yönlülüğünün keyfini çıkarın. TV standı üzerinde, masa üzerinde veya duvara monte edilmiş olarak kullanabileceğiniz bu ürün, mükemmel görünür ve sorunsuz çalışır. Bir kere olsun mükemmel bir ev sineması deneyiminden vazgeçmeden evinizin görünüşü hakkında kontrolü ele alın.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s hızına karşılık 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • iPod'dan/iPhone'dan kolay müzik dinlemek için isteğe bağlı dock

  iPod'dan/iPhone'dan kolay müzik dinlemek için isteğe bağlı dock

  Bu dock istasyonunu ev sineması sisteminize bağlayın ve iPod ve iPhone'daki müzik, video ve fotoğraf dosyalarının keyfini çıkarın. Dock, ayrı satılan isteğe bağlı bir aksesuardır.

 • 81 cm (32") flat TV veya daha genişi için en uygun SoundBar tasarımı

  81 cm (32") flat TV veya daha genişi için en uygun SoundBar tasarımı

  SoundBar ev sineması hoparlörü her oturma odasına sofistike ve güzel bir hava verir. 81 cm (32") veya daha büyük ekranlı bir flat TV için tasarlanmasına rağmen, diğer flat TV'lere de bağlanarak, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyar.

 • Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Sezgisel dokunmatik panel kontrolleri, ön paneldeki dokunmatik kontrollere basarak ses düzeyini ve diğer oynatma seçeneklerini kontrol etmenize olanak sağlar.

 • 400W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışı

  400W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışı
 • Kablolar olmadan inanılmaz bas için kablosuz subwoofer

  Kablolar olmadan inanılmaz bas için kablosuz subwoofer
 • Düz panel hoparlörlerle süper ince SoundBar tasarımı

  Düz panel hoparlörlerle süper ince SoundBar tasarımı
 • Tüm filmlerin ve müziğin keyfini çıkarabilmeniz için DVD ve CD oynatma

  Tüm filmlerin ve müziğin keyfini çıkarabilmeniz için DVD ve CD oynatma
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: