5.1 Ev sineması

  Kompakt Hoparlörlerden Çıkan Güçlü Surround Ses

  Sinemanın gücünü evinize getirin. Ev eğlence sisteminizle 3D Blu-ray Disklerinizi Full HD 1080p kalitesinde izlerken, açıktaki hoparlör sürücülerinden çıkan güçlü ses sayesinde eğlenceyi ikiye katlayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kompakt Hoparlörlerden Çıkan Güçlü Surround Ses

3D Blu-ray ile

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek ev sineması sisteminizde gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri ile birlikte sunmaktadır. Blu-ray ayrıca inanılmaz gerçeklikte ses deneyimi sunan sıkıştırılmamış surround ses de sağlamaktadır.

 • Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Blu-ray ve/veya DVD oynatıcınız üzerindeki DivX Plus HD, Internet üzerindeki HD video ve filmlerin keyfini doğrudan Philips HDTV veya PC'nizden çıkarmanıza olanak sağlayan en yeni DivX teknolojisini kullanmaktadır. DivX Plus HD, DivX Plus içeriklerin (bir MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkışına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekler. Gerçek HD dijital video için DivX Plus HD.

 • Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray Disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • En sevdiğiniz YouTube videolarına ve Picasa fotoğraflarına kolayca erişin

  En sevdiğiniz YouTube videolarına ve Picasa fotoğraflarına kolayca erişin

  YouTube videolarını ve Picasa fotoğraflarını TV'nizde görüntüleyin. Bilgisayarınızı açmanıza bile gerek kalmadan sayısız çevrimiçi videoyu geniş ekranda izleyin. Blu-ray disk oynatıcınızın veya ev sinema sisteminizin Wi-Fi üzerinden kablosuz olarak veya LAN konektör kablosuyla İnternet'e bağlı olduğundan emin olun. Sonra da arkanıza yaslanıp YouTube ve Picasa'nın tadını çıkarın.

 • iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  Ses girişi, ev sinema sistemiyle basit bir bağlantı kurarak müziğinizi doğrudan iPod/iPhone/iPad, MP3 çalar veya dizüstü bilgisayarınızdan kolayca dinlemenizi sağlar. Müziğinizi Philips Ev sineması sisteminin üstün ses kalitesiyle dinlemek için tek yapmanız gereken, ses cihazınızı Ses girişi jakına bağlamak.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • 300W RMS güç çıkışıyla film ve müzikler için mükemmel ses sunar

  300W RMS güç çıkışıyla film ve müzikler için mükemmel ses sunar
 • Açık hoparlörler sayesinde güçlü surround ses

  Açık hoparlörler sayesinde güçlü surround ses
 • Eğlenceye tam erişim eçin WiFi kullanımına hazır

  Eğlenceye tam erişim eçin WiFi kullanımına hazır
Tüm teknik özellikleri gör
 • Ev sinemanızdaki YouTube video oynatma özelliği sabit internet hizmeti ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. İnternet bağlantınız ya da YouTube'a erişiminiz yavaş veya sabit değilse, bu özellik düzgün çalışmayabilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: