Soundbar Ev sineması

  HD TV deneyiminizi

  Mükemmel surround ses sayesinde filmler ve oyunlar canlansın. 300w ses gücü, Entegre HDMI hub ve subwoofer sayesinde artık film ve oyun keyfini dağınıklık olmadan mükemmel ses ve görüntü kalitesinde çıkarabileceksiniz! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

HD TV deneyiminizi

güçlü bir subwoofer ile tamamlayın

 • Gerçek surround ses için Dolby Virtual Hoparlör

  Gerçek surround ses için Dolby Virtual Hoparlör

  Dolby Virtual Hoparlör, iki hoparlörlü bir sistemden zengin ve üstün bir surround ses üreten karmaşık bir ses sanallaştırma teknolojisidir. Oldukça gelişmiş mekânsal algoritmalar, ideal 5.1 kanallı bir ortamda meydana gelen ses özelliklerini aynen yineler. DVD oynatma, 2 kanallı ortam genişletilerek geliştirilir. Dolby Pro Logic II işleme ile birleştiğinde yüksek kalitedeki her stereo kaynağı, gerçek, çok kanallı bir surround sese dönüştürülür. Odayı dolduran ses için fazladan hoparlör, kablo ya da hoparlör standları satın almaya gerek yok.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, MP3 dosyalarının doğrudan taşınabilir ortam oynatıcınızdan ev sinema sisteminizde oynatılmasını sağlar. Taşınabilir MP3 çalarınızı dahili MP3 Link jakına bağlayın ve MP3 müziğin keyfini, Philips ev sinema sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle çıkarın. MP3 Link, taşınabilir müziğinizi oturma odanızın konforuna taşır.

 • 81 cm (32") flat TV veya daha genişi için en uygun SoundBar tasarımı

  81 cm (32") flat TV veya daha genişi için en uygun SoundBar tasarımı

  SoundBar ev sineması hoparlörü her oturma odasına sofistike ve güzel bir hava verir. 81 cm (32") veya daha büyük ekranlı bir flat TV için tasarlanmasına rağmen, diğer flat TV'lere de bağlanarak, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyar.

 • USB Bağlantısı, USB flash sürücülerden fotoğraf görüntüler, müzik çalar

  USB Bağlantısı, USB flash sürücülerden fotoğraf görüntüler, müzik çalar

  Evrensel Seri Veri Yolu ya da USB, PC'ler, çevrebirim cihazları ve elektronik cihazlar arasında kolay bağlantı sağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. USB Bağlantısı ile tek yapmanız gereken USB cihazınızı takmak ve fotoğraf ya da müziği seçip keyfini çıkarmaktır.

 • Entegre HDMI Hub'ı, cihazları rahatça televizyona bağlar

  Entegre HDMI Hub'ı, cihazları rahatça televizyona bağlar

  HDMI Hub sayesinde çok fazla kablo karmaşası olmadan tüm cihazlarınızı TV'nize kolayca bağlayabilirsiniz. Flat TV'nizde farklı içerikleri izlerken mümkün olan en iyi ses kalitesinin keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. Tüm HDMI cihazlarınızı doğrudan ev sinema sisteminin HDMI hub'ına ve sadece tek bir kablo kullanarak Flat TV'nize bağlayabilirsiniz. Bu tesisat sayesinde hem HD görüntü ve ses kalitesinde film ve TV programlarının keyfini çıkarabilir hem de kablo karmaşasından kurtulmuş olursunuz!

 • 300 W RMS toplam çıkış gücü

  300 W RMS toplam çıkış gücü
 • Duvara veya masa üzerine esnek yerleşim

  Duvara veya masa üzerine esnek yerleşim
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: