Xenium

  Edge

  Xenium

  Uzun ömürlü performans ve tasarım

  Philips Xenium X830'un dayanıklılığı ve çok yönlülüğü ile öne geçin. Uzun ömürlü pil, geniş tam renkli dokunmatik ekran ve 5 megapiksel otomatik odaklı kamera sayesinde, mükemmel netlik ve odak ile oyunun en tepesinde yer alırsınız. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Uzun ömürlü performans ve tasarım

 • 1,5 aya kadar bekleme süresi

  1,5 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 1,5 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • Up to 10 hours of talk time

  Up to 10 hours of talk time

  Talk longer too! Now enjoy up to 10 hours of conversation with a single charge, reducing the need to travel with a charger.

 • 5 megapiksel otomatik odaklı flaşlı kamera

  5 megapiksel otomatik odaklı flaşlı kamera

  Unutulmaz anları yakalamak için doğrultun ve çekin. Dahili flaş, düşük aydınlatma koşullarında bile net ve keskin görüntüler yakalamanıza olanak verir.

 • Uygulamalara akıllı erişim için dokunmatik pano

  Dokunmatik pano ile sık kullanılan uygulamalara akıllı ve sezgisel erişimin keyfini çıkarın - tek gereken bir dokunuş!

 • Hızlı gezinme için hızlı, sezgisel dokunmatik ekran

  Kullanımı kolay dokunmatik ekran arayüzü, cep telefonu deneyiminizi gerçekten kolaylaştırır. Bir uç ile menüler arasında hızlı bir şekilde gezinin veya sadece dokunun ve klasörler arasında gezinin. Çağrı yapmak, SMS göndermek veya yalnızca hayatınızı düzenlemek cep telefonunuz ile çocuk oyuncağı.

 • RDS FM radyo istasyonları ekran kontrol menüsü ile kolay frekans ayarlama

  Frekans numaraları yerine radyonun adını gösteren Radyo Veri Sistemi (RDS) ekranı ile, en sevdiğiniz radyo istasyonlarını hızlı ve kolay şekilde ayarlamanın keyfini çıkarın. RDS ayrıca, istasyonların radyonuzun ekranına metin mesajları ve bilgi aktarmasını sağlar, böylece haberler ve radyo tanıtımlarından haberdar olursunuz.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • MPEG4 ve H263 formatında video çekimi ve oynatma

  Video çekim fonksiyonu, değerli anları MPEG4 ya da H263 formatında kaydetmenizi sağlar. Görüntüleri telefonunuzda ya da bilgisayarınızda oynatın.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: