Xenium

  Her zaman, anında açın

  İnce Philips Xenium X520 ile hiçbir çağrıyı kaçırmayın! İnanılmaz uzun pil ömrü ile her zaman rahat olun ve AAA pil ile anında açarak her zaman bağlantıda kalın. Ayrıca, hareket halindeyken multimedya özelliklerinin keyfine varın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her zaman, anında açın

 • 1 aya kadar bekleme süresi

  1 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 1 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • 8 saate kadar konuşma süresi

  8 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 8 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • 2 megapixel digital camera for crisp, vivid pictures

  2 megapixel digital camera for crisp, vivid pictures

  Use your 2 megapixel digital camera to enhance your photo experience with crisp, vivid pictures. The intuitive design and user interface allow you to easily take high-resolution photos of up to 1600 x 1200 pixels to use as wallpaper for your phone display; send from your phone via MMS, Bluetooth, or infrared; or print and share.

 • AAA pil ile ekstra konuşma süresi*

  Hareket halinde telefonunuzu kullanırken, piliniz zayıfladığı için çağrı kaçırma endişesi yaşamadan rahat edebilirsiniz. Telefonunuzu çalıştırmak için yapmanız gereken tek şey, her yerde kolayca bulabileceğiniz bir AAA pil* takmak. Önerilen Energizer® Lityum pil ile 2 saate kadar ekstra konuşma süresinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Yedek güç, cep telefonunuza anında güç sağlar

  Yedek güç ile, Philips cep telefonunuzu anında çalıştırmanın rahatlığını yaşayın. Cep telefonunuzun akıllı bölmesine piyasada bulunan bir AAA pil* takın. Telefonunuz artık kullanıma hazırdır.

 • İnce, çok yönlü ve kullanıma hazır

  İnce ve çok yönlü tasarımın mükemmel birleşimi olan Philips telefonunuz, elinize uyacak biçimde akıllıca tasarlanmıştır ve akıllı bölme özelliğine sahiptir. AAA pil takarak cep telefonunuza anında güç sağlayabilirsiniz.

 • Tek bir AAA pil* ile uyumlu akıllı bölme

  Akıllı bölme, Philips cep telefonunuzda bulunan ve kolayca erişebileceğiniz bir pil bölmesidir. Cep telefonunuza takılan AAA pil tipini otomatik olarak algılayabilir. Böylece, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak çeşitli AAA piller* kullanabilirsiniz. Duvar şarj cihazınızı kullanmaya başladığınızda şarj edilebilir pilin otomatik olarak şarj edilmesi size, hareket halindeyken yedek güç için çeşitli piller kullanma özgürlüğü sağlar.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • RDS FM radyo istasyonları ekran kontrol menüsü ile kolay frekans ayarlama

  Frekans numaraları yerine radyonun adını gösteren Radyo Veri Sistemi (RDS) ekranı ile, en sevdiğiniz radyo istasyonlarını hızlı ve kolay şekilde ayarlamanın keyfini çıkarın. RDS ayrıca, istasyonların radyonuzun ekranına metin mesajları ve bilgi aktarmasını sağlar, böylece haberler ve radyo tanıtımlarından haberdar olursunuz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Yedek gücü en üst seviyeye çıkarmak için, Energizer Lityum AAA pil kullanın. Ayrıca tek kullanımlık Alkalin ve Lityum pillerle ve şarj edilebilir Nikel Metal Hidrit (NiMH) pillerle çalışır.
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: