Cep Telefonu

  Daha fazla özgürlük, daha iyi bağlantı

  Çift modlu GSM ve WCDMA bağlantı özelliğine sahip Philips W715 ile daha hızlı, geniş ve özgür bir bağlantı dünyasına adım atın. Hem mevcut 2G paketinizi ve numaralarınızı kullanın hem de e-posta, web ve multimedya için hızlı 3G'den faydalanın. Bağlantınız hiçbir zaman kopmasın! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Daha fazla özgürlük, daha iyi bağlantı

 • Çift mod (WCDMA ve GSM), çift kapsama alanı

  Çift mod (WCDMA ve GSM), çift kapsama alanı

  Philips cep telefonunuz aynı anda hem WCDMA hem de GSM şebeke bağlantısına erişmeniz için iki SIM kartını bir araya getirir. Böylece tek bir telefonla, iki ağ üzerinden daha geniş bir mobil kapsama alanından yararlanabilirsiniz.

 • Anılarınızı 3 megapiksel kamera ile yakalayın

  Anılarınızı 3 megapiksel kamera ile yakalayın

  Değerli anılarınızı 3 megapiksel çözünürlüklü kameranın net görüntüleriyle ölümsüzleştirin. Canlı ve renkli fotoğraflar için tek yapmanız gereken düğmeye basmak.

 • HSDPA ile istediğiniz içeriği yüksek hızda indirin

  Genişbant hızına sahip HSDPA ile cep telefonunuzdan dosya indirin, İnternet'e ve e-postalarınıza erişin. İhtiyacınız olan tek şey, şebeke operatörünüzden alacağınız geçerli bir servis aboneliği ve doğru telefon ayarlarıdır.

 • Tak ve çalıştır özellikli USB modem ile istediğiniz yerde çevrimiçi olun

  Hareket halindeyken bile, tak ve çalıştır özellikli USB modem sayesinde web ve e-posta erişimi son derece basittir. Siz sadece, ürünle birlikte verilen veri kablosunu kullanarak Philips cep telefonunuzu dizüstü bilgisayarınıza bağlayın.

 • Görüntülü arama ile yüz yüze konuşun

  Uzaktaki yakınlarınızı görmek için uzun bir yolculuk yapmanıza gerek yok, görüntülü arama ile sevdiklerinizle yüz yüze iletişim kurmanın keyfini çıkarın. Görüştüğünüz kişinin cep telefonu uyumluysa, telefonunuzun kamerası çektiği görüntüleri karşı tarafa gönderir.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • RDS FM radyo istasyonları ekran kontrol menüsü ile kolay frekans ayarlama

  Frekans numaraları yerine radyonun adını gösteren Radyo Veri Sistemi (RDS) ekranı ile, en sevdiğiniz radyo istasyonlarını hızlı ve kolay şekilde ayarlamanın keyfini çıkarın. RDS ayrıca, istasyonların radyonuzun ekranına metin mesajları ve bilgi aktarmasını sağlar, böylece haberler ve radyo tanıtımlarından haberdar olursunuz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: