Eşleşmemiş

Gözlüksüz 3D Ekran

  Gözlüksüz 3D Ekran

  Ultra HD kalitesinde 3D geleceği

  Otostereoskopik 50 inç E-LED ekran hem 2D hem de gözlüksüz 3D'de Ultra HD çözünürlüğü, en iyi derinlik performansı, en geniş izleme açısı, en düşük hat karışması ve en derin siyah seviyelerini sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Signage Solutions Gözlüksüz 3D Ekran

50 inç, Kenar LED Arkadan Işıklandırma, Ultra HD, Otostereoskopik 3D BDL5071VS/00 Benzer ürünler bul

Ultra HD kalitesinde 3D geleceği

Özel gözlük takmaya gerek kalmadan

 • Otostereoskopik 3D

  Otostereoskopik 3D

  Otostereoskopik 3D etkisi sayesinde, özel gözlük takmaya gerek kalmadan muhteşem 3D deneyiminin keyfini çıkarın. Lentiküler teknolojiyle mükemmel netlik ve derinlik veren bu etki, 3D deneyiminizin daha canlı ve keyifli bir hale gelmesini sağlar.

 • 7/24 çalışma için tasarlandı

  7/24 çalışma için tasarlandı

  Ekranlarımız günümüzün hiç uyumayan iş dünyasına uyum sağlayacak şekilde 7/24 kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek düzeyde kalite için üstün bileşenlerden yararlanan bu ürün serisindeki modellerin kesintisiz güvenilirlik sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 • 4K UHD E-LED ekran, 3840 x 2160p

  Kristal netliğinde ultra yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi, hedef kitlenize benzersiz gerçeklik seviyesi ve izleyici memnuniyeti sunar. İzleyicileriniz olağanüstü renk çözünürlüğü ve piyasada sunulan en net görüntülerle sıkıştırılmamış videonun keyfini çıkaracaklar.

 • Harika akıcılığa sahip 3D fotoğraflar için 28 lentiküler görüntü

  28 lentiküler görüntü ile, en etkileyici 3D görüntü efektlerini evinize getirerek 3D ekrandaki sanal nesnelerle "iletişime geçmenizi" sağlar.

 • 3D ve 2D çift modlu ekran

  2D ve 3D modunda çalışabilen ekran geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılabilir. 4K UHD çözünürlüğe sahip panel, 2D ve 3D modunda mükemmel görüntü kalitesi ve gerçek renk üretimi sağlar. Entegre işleme çekirdeği, içerik üreticilerin görüntünün kalitesi ve derinlik - efekt özellikleri üzerinde tam kontrol sahibi olmasına olanak sağlar.

 • 3D etkisini optimize etmek için ayarlanabilen ekrandan çıkma efektleri

  Etkileyici ekrandan çıkma efektleri tüm uygulamaların 3D etkisini optimize edecek şeklide ayarlanabilir.

 • Yüksek kontrast ve parlak renkler için optik birleştirme işlemi

  Optik birleştirme, ekranın önüne yapıştırılan koruyucu bir camdır. Birleştirilen ekran yansıyan ortam ışığını azaltarak kontrast oranını artırır. Optik birleştirme ekranın sağlamlığını artırarak kullanım süresini uzatır.

 • 3D sistem çözümü

  Sistem çözümü, 2D sinyal endüstrisinin içerikleri / konseptlerinin maksimum düzeyde yeniden kullanılabilmesi için tasarlanmıştır. Bunun gerçekleşmesini sağlayan temel özellik içerik oluşturma ve içerik görselleştirme süreçlerinin birbirinden ayrılmasına olanak sağlayan esnek 2D-plus-Depth formatıdır. Otostereoskopik 3D ekrana entegre edilen işleme çekirdeği gerçek geniş açılı 3D efektinin üretilmesine olanak sağlayan benzersiz Declipse görüntü formatını destekler.

 • 3D içerik görselleştirme

  3D içeriği oynatmak, 3D ve 2D görselleştirme parametrelerini kontrol etmek için yazılım araçları sağlanmaktadır. Gerçek 3D içerik, popüler 3D animasyon paketlerinden bulunan eklentiler yoluyla oluşturulabilir. Mevcut 2D veya stereo içerik 2D-plus-Derinlik biçimine dönüştürülebilir. 2D-plus-Derinlik biçimi, küçük bir ek derinlik bant genişliğine sahip olduğundan mevcut sıkıştırma araçlarıyla uyumludur.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: