Full HD Ultra İnce LED TV

  Full HD İnce LED TV

  Boyutu küçük; performansı büyük. Karşınızda Philips 5200 Serisi. Kablosuz bağlantı özelliğine ve güçlü ses performansına sahip dahili Hepsi Bir Arada Ses Çözümü ile küçük televizyonlara olan bakış açınızı değiştirecek. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

5200 series Full HD Ultra İnce LED TV

60 cm (24 inç), Full HD LED TV, DVB-T/C/S/S2 24PFK5211/12 Benzer ürünler bul

Full HD İnce LED TV

Digital Crystal Clear ile

 • Görüntü Performansı İndeksi, tüm görüntüleme öğelerini geliştirir

  Görüntü Performansı İndeksi, tüm görüntüleme öğelerini geliştirir

  Görüntü Performansı İndeksi; netlik, hareket, kontrast ve renk gibi algılama öğelerini geliştirmek için Philips ekran teknolojisi ile gelişmiş görüntü işleme motorlarını bir araya getiriyor. Kaynak ne olursa olsun her zaman inanılmaz ayrıntılar, derinlik, en koyu siyahlar, en parlak beyazlar ve en canlı, göz alıcı renklerin yanı sıra doğal ve gerçekçi cilt tonları sunan olağanüstü netlikteki görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Multimedya oynatımı için USB

  Multimedya oynatımı için USB

  Eğlenceyi paylaşın. USB hafıza kartı, dijital kamera, mp3 çalar veya diğer multimedya cihazlarınızı TV'nizde bulunan USB portuna bağlayarak fotoğraflar, videolar ve müziğin keyfini kullanımı kolay ekran içeriği tarayıcıyla çıkarın.

 • Kompakt, taşınabilir TV: Eğlenceyi her yere götürün

  Şık, kompakt ve hafif. Küçük ekran TV'nizle mutfakta sevdiğiniz programları izleyin, garajınızda çalışırken son haberleri öğrenin ve mangal yaparken maç skorlarını takip edin. Böylesine taşınabilir bir TV'yle eğlenceyi her yere götürebilirsiniz.

 • Şık beyaz rengi ile her odayı ferah, modern bir görünüme kavuşturur

  Performansı kadar görüntüsü de harika olan küçük ekranlı bir TV istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle, tasarım ekibimiz şık görünümlü beyaz çerçeveyi metal kenarlarla bir araya getirerek her odaya uyum sağlayan ferah ve modern bir tasarım oluşturdu.

 • Son derece kompakt Ses Çözümü ile mükemmel ses

  Karşınızda küçük ekranların yeni en büyük özelliği. Philips Hepsi Bir Arada Ses Çözümü, zekice tasarlanmış bir televizyon standı görevi de gören güçlü bir dahili hoparlördür. Filmlere hayat veren, oyunları başka bir seviyeye taşıyan, müziğin tadını çıkarmanızı sağlayan hoparlörlerin mükemmel bir birleşimidir. Kablosuz bağlantı sayesinde zahmetsizce ve mükemmel ses kalitesiyle istediğiniz müziği istediğiniz zaman çalabilirsiniz. Beyaz ve gümüş rengi kumaşların birleşimi sayesinde her odada mükemmel görünür.

 • Digital Crystal Clear: paylaşmak isteyeceğiniz hassaslık

  Philips her kaynaktan doğal görüntüler elde etmek için Digital Crystal Clear teknolojisini oluşturdu. En sevdiğiniz programları, filmleri, haberleri izlerken veya birkaç arkadaşınızla TV seyrederken optimum kontrastın, rengin ve netliğin keyfini çıkarın.

 • Full HD LED TV—harika LED görüntüler ve inanılmaz kontrast

  Görüntü Kalitesi önemlidir. Sıradan HDTV'lerin sunduğu kalite yeterli değildir. Gerçekçi bir görüntü için canlı ayrıntılar, yüksek parlaklık, inanılmaz kontrast ve gerçekçi renkler gerekir.

 • Dahili bağlantı için iki HDMI girişi ve Easylink

  Cihazlarınızdan TV'nize hem görüntü hem de ses sinyallerini taşıyan tek bir HDMI kablosuyla kablo karmaşasından kurtulun. Sıkıştırılmamış sinyalleri kullanan HDMI, kaynaktan ekrana en yüksek kaliteyi garanti eder. Philips Easylink ile birlikte TV, DVD, Blu-ray, uydu alıcı veya ev sinema sisteminde çoğu işlemi gerçekleştirmek için yalnızca tek bir uzaktan kumandaya ihtiyacınız olur.

 • Mükemmel netliğe sahip Hepsi Bir Arada Ses Çözümü

  Küçük bir televizyondan hiç bu kadar güzel bir ses çıkmamıştı. Her ayrıntıyı mükemmel netlik ve zengin, güçlü baslarla duyun. Çoklu orta, yüksek ve düşük sürücüler muhteşem ses kalitesiyle filmlerinize, dizilerinize, oyunlarınıza ve müziklerinize hayat verir. Dahası, kablosuz Bluetooth bağlantısı sayesinde sevdiğiniz şarkıları ve çalma listelerini birinci sınıf ses kalitesinde dinlemek son derece kolaydır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • EPG ve gerçek görünürlük (8 güne kadar) ülkeye ve operatöre bağlıdır.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • (Philips) yalnızca belirli Philips oynatıcılarıyla uyumludur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: