LCD monitör

  LCD monitör

  verimliliği artırmanın akılcı yolu

  Verimlilik kazandırır! Profesyoneller popüler görüntü formatlarında mükemmel görüntü ve performans artırıcı ergonominin yanı sıra, kurşunsuz tasarımı ve uzaktan yönetimiyle 200P6IG'nin sağladığı en verimli toplam sahip olma maliyetine güveniyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

verimliliği artırmanın akılcı yolu

 • Daha net görüntü için UXGA, 1600x1200 çözünürlük

  Grafik monitörlerinde ekran çözünürlüğü, ekranın tümündeki nokta sayısını belirtir. Örneğin, 1600'e 1200 piksellik bir ekran, 1200 satırın her birinde 1600 ayrı nokta veya yaklaşık 2 milyon piksel görüntüleme kapasitesindedir. Bu, daha iyi bir görüntü performansı ve daha gerçekçi renk görüntüsü sağlar.

 • Maksimum ekran esnekliği için üç sinyal giriş seçeneği

  Üçlü giriş, bir dijital ve analog sinyal görüntüleme yoludur. Üçlü girişe sahip bir monitör, bir D-Sub (VGA) ve bir DVI-I arayüz bağlantısı sağlar. DVI-I arayüz bağlantısı, eski monitörünüzü güvenli şekilde kullanmak ve maksimum görüntüleme esnekliği sağlamak için, opsiyonel adaptör aracılığıyla dijital veya analog sinyal girişi alır.

 • 16 ms Açma/kapama tepki süresi: Daha iyi metin ve grafik görüntüleme

  Açma-Kapama tepki süresi, sıvı kristal hücrenin aktif (siyah) konumdan aktif olmayan (beyaz) konuma geçmesi ve tekrar aktif (siyah) konuma geri dönmesi için gereken süredir. Milisaniye cinsinden ölçülür. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Daha düşük tepki süresi, daha hızlı aktarım anlamına gelir ve bu nedenle metin ve görüntü aktarımında resim gölgeleri daha az görünür hale gelir. Açma-Kapama tepki süresi belge, grafik ve fotoğraf gibi içeriklerin görüntülenmesinde önemli bir ölçüttür.

 • Ekranı kaydırmaksızın daha fazla görüntü gösterir

  Görüntüleme alanı, monitör ekranının veri görüntülemek için kullandığı görülebilir alandır.

 • Ekranı 90 derece döndürme ve akıllı kablo yönetimi

  Süper Ergonomik ayak, ergonomik ekran konforu sunan ve akıllı kablo yönetimi sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün uzun bir iş gününün fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; akıllı kablo yönetimi kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır, çalışma alanını düzenli tutar.

 • Masa üstü dağınıklığını ortadan kaldıran dahili hoparlörler

  Monitöre entegre edilmiş hoparlörler.

 • Verimli bir net konferansı için bağımsız ses sistemi

  Video girişi yokken bile ses çıkışı veren gelişmiş dahili donanım sürümü.

 • Çoklu video kaynaklarından görüntü: S-Video ve CVBS

  İki video kaynağından sinyal çıkışlarının uyumunu sağlamak için fiş: S-video ve CVBS

 • Bir pencerede video veya TV izlerken, PC verilerini gösterir

  PIP, tam ekran bir görüntüde belirlenmiş bir konumda küçük bir televizyon ya da video penceresi görüntülenebilmesini sağlar.

 • SmartManage uyumluluğu LAN tabanlı monitör yönetimi sağlar

  SmartManage, monitörlerin durumunu izlemeye, yönetmeye ve denetlemeye, sorun yaşayan kullanıcılara uzaktan destek sağlamaya yarayan ve tüm bunları LAN üzerinden gerçekleştiren bir sistemdir.

 • Kurşunsuz tasarımı çevreye zarar vermez

  Kurşunsuz ekran ürünleri, çevreye zararlı olan kurşunu ve diğer toksik maddelerin kullanımını kısıtlandıran katı Avrupa Topluluğu Tehlikeli Maddelerin Kısıtlandırılması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: