LCD monitör

  LCD monitör

  Tasarım ve performans başarısı!

  Hayat tarzınız için en uygun ekran! Dünyanızı şaşırtıcı performansı ile sarsmaya hazır olan Philips 190X7 multimedya amaçlı SmartImage Lite ile şık, yenilikçi, son teknoloji tasarım stilini birleştirir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tasarım ve performans başarısı!

 • Farklı görüntüleme gereksinimleri için tepki süresini optimum seviyeye getirin

  Farklı görüntüleme gereksinimleri için tepki süresini optimum seviyeye getirin

  SmartResponse, tepki süresini uygulama gereksinimlerine göre ayarlayan, oyunlar ve videolarda daha hızlı tepki süreleri sağlarken fotoğrafların ve statik görüntülerin görüntülenmesi sırasında renk doygunluğunu artıran mükemmel bir Philips teknolojisidir.

 • SmartContrast: Görsel netlik için optimum kontrast

  SmartContrast: Görsel netlik için optimum kontrast

  SmartContrast, görüntülediğiniz içeriği analiz eden, en iyi dijital görüntüleri vermek amacıyla dinamik olarak kontrastı geliştirmek için otomatik olarak renkleri ayarlayan ve arka aydınlatma yoğunluğunu kontrol eden, koyu renk tonlarının görüntülendiği videoları izler veya oyunları oynarken daha fazla eğlence sunmak için optimum kontrast sağlayan bir Philips teknolojisidir. Ekonomi modunu seçtiğinizde, günlük ofis uygulamalarının en doğru şekilde görüntülenmesi ve daha düşük güç tüketimi için kontrast ayarlanır ve arka aydınlatmaya hassas ayar uygulanır.

 • 2 ms'ye kadar düşük tepki süresi

  2 ms'ye kadar düşük tepki süresi

  GtG tepki süresi, pikselin bir konumdan diğerine gitmesi için geçen ortalama süre, yani çeşitli rast gele renk seviyesi setleri arasındaki ortalama geçiş süresidir. Bu süre ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir: Düşük tepki süreleri, daha hızlı geçişler ve bunun sonucu olarak hızlı hareket eden görüntülerde daha az görünebilir nesne anlamına gelir. GtG film, video ve oyun gibi multimedya içeriğinin görüntü kalitesi konusunda önemli bir ölçüttür.

 • Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  Çevre birimlerinin kolayca bağlanabilmesi için USB bağlantı noktası

  Evrensel seri yol ya da USB, bilgisayar ve çevrebirim aygıtları arasında bağlantı kurmak için standart bir protokoldür. Düşük maliyetle yüksek hız sağlaması nedeniyle USB, çevrebirim aygıtlarını bir bilgisayara bağlamak için en yaygın kullanılan yöntem haline gelmiştir. Monitörde tam kullanıcının görüş alanı içinde yer alan bir port, USB aygıtlarının uygun bir konumda kolay ve hızla bağlanmasına olanak sağlar. (USB 2.0 desteği bilgisayarınızın USB konfigürasyonuna bağlıdır; USB 2.0 desteği sunan bir bilgisayara bağlandığında, monitörünüz USB 2.0 uyumlu olur)

 • Windows Vista kullanımına hazır

  Vista kullanımına hazır Philips monitörler, eğlence deneyiminizi, verimliliğinizi artırmak ve evinizdeki, ofisinizdeki bilgisayar deneyiminizi kontrol etmenize yardımcı olmak, iş veya oyun için bilgi görüntüleme, bulma ve düzenleme işlemlerini hızla, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış, görsel olarak gelişmiş ve yüksek sistem gereksinimleri olan bu yeni Windows işletim sistemini canlı ve heyecan verici bir şekilde görüntülemeye hazırdır.

 • SmartImage Lite ile gelişmiş LCD görüntüleme deneyimi

  SmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz eden, patentli ve öncü Philips teknolojilerinin olağanüstü bir birleşimidir. Yaptığınız seçime bağlı olarak SmartImage Lite kontrastı, renk doygunluğunu, fotoğraf ve videoların netliğini geliştirerek mükemmel bir ekran performansı sağlar; bunları tek bir düğmeye basılmasıyla, gerçek zamanlı olarak yapar.

 • ISO 13406-2 Sınıf I uyumlu kusurlu nokta içermez ekran

  Parlak ve ölü noktalar LCD panelde söz konusu olabilecek piksel hatalarıdır. Bazı üreticiler LCD paneldeki parlak ve ölü piksel hatalarını halen üretim sürecinin kaçınılamaz bir parçası olarak kabul ederken, Philips böyle düşünmüyor. ISO 13406-2 Sınıf I standartlarıyla uyumlu, Philips PerfectPanel™ özelliğine sahip monitörler, LCD panel hatalarına karşı sıfır toleransla üretilir ve tek bir parlak ya da ölü nokta hatası dahi söz konusu olduğunda PerfectPanel™ garantimizle onarılır veya değiştirilir.

 • DVI-D girişi ve HDCP desteği

  Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruması (HDCP), DVI konektörüne entegre edilmiş bir telif hakkı koruma sistemidir. Telif hakkıyla korunan içeriğin izinsiz olarak kopyalanmasını engeller. HDCP ile film ya da konser gibi telif hakkıyla korunan görüntüleri oynatabilirsiniz. Gizliliği korumak adına sinyalleri kontrol ederek yalnızca yasal kopyaların oynatılabilmesini sağlar.

 • Ultra-modern SmartTouch kontrolleri

  SmartTouch kontroller, çıkıntılı düğmelerin yerini alan akıllı, son derece hassas, dokunmaya duyarlı tuşlardır. En hafif dokunuşunuza bile tepki veren SmartTouch kontrolleri örneğin monitörünüzü açmak veya SmartImage Lite ile ekranınızın parlaklığını ve keskinliğini artırmak için kullanılabilir. Etkin hale geldiğinde SmartTouch tuşlarının ışığı komutlarınızın işleme girdiğini göstermek üzere yanmaya başlar.

 • Yenilikçi, teknolojinin son ürünü tasarımı bir yaşam tarzı ortaya koyar!

  Bir yaşam tarzını ortaya koyan bir monitör meydana getirmek için zarif modern heykelleri andıran yumuşak, akışkan hatları son derece modern malzemeler ve teknolojik dokunuşlarla birleştiren seçkin bir tasarım konsepti.

 • Dahili hoparlörlerle multimedya keyfini yaşayın

  Monitöre entegre edilmiş hoparlörler.

 • Dahili güç kaynağı, harici adaptör kullanılması gereğini ortadan kaldırır

  Dahili güç kaynağı, ekran gövdesinin içine yerleştirilmiş ve hantal harici güç adaptörlerinin yerini alan bir güç adaptörüdür.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: