Sportif müzik çalar

  Sportif müzik çalar

  Sporcular için Yenilik

  Çalmanın üç yolu. PSA410 her şeyin altından kalkmaya hazır. İçinde yüzlerce MP3 olan CD'leriniz mi var? Sorun değil. Üstelik 10 istasyon hafızalı ve 5 tuşlu uzaktan kumanda bel kemeri ve spor paketi.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sporcular için Yenilik

MP3-CD/FM dijital ses çalar

 • MP3 ve WMA çalma

  MP3 ve WMA çalma

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, GoGear çalarınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Müzik tercihlerinize uyacak ekolayzır

  Müzik tercihlerinize uyacak ekolayzır

  Ekolayzırlı GoGear Müzik Çalarlarda seçtiğiniz müzik tarzı için en iyi frekans dengesini otomatik olarak ayarlayan bir teknoloji kullanılır. Caz, Rock veya Pop gibi hangi müzik tarzını dinlerseniz dinleyin, Ekolayzırın hazır ayarlarını kullanarak o tarz için en iyi ses çıkışının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Dinamik Bas Kuvvetlendirme, düşük frekanslı tonları güçlendirir

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, düşük frekanslı tonları güçlendirir

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme'yi (DBB) etkinleştirdiğinizde, alt uçtaki bas frekansları elektronik olarak güçlendirilerek, özellikle hoparlörün sesi düşük düzeye ayarlanmışsa tutarlı bir ses elde edilir. Her zaman etkileyici bas sesler duyarsınız.

 • 10 istasyon hafızalı dijital FM tuner

  10 istasyon hafızalı dijital FM tuner
 • Kolay ortam yönetimi için Digital Media Manager

  Digital Media Manager, Philips'in, müzik, fotoğraf ve video dosyalarını cihazınızdan PC'nize ve tersine kolayca aktarmanızı sağlayan bir donanımıdır. Cihazınız PC'ye bağlandığında yazılım cihazınızı tanır. Basit işaretle ve tıklat yöntemiyle, PC'nizle birçok Philips cihazı arasında kolayca dosya aktarımı yapabilirsiniz.

 • Yolda atlamasız müzik için ESP

  Elektronik Atlama Koruması sayesinde, siz hareket halindeyken veya koşarken, çalıcınız darbelere uğrasa ve sarsılsa bile atlamasız müzik dinlersiniz. CD'niz çalarken müzik sürekli olarak çalıcının hafıza tamponuna gönderilir ve geçici olarak burada tutulur. Cihaz darbelere veya sarsıntılara maruz kaldığında (kazayla veya spor sırasında), siz tampon hafızada depolanmış olan müziği hala kesintisiz olarak dinlersiniz ve bu arada lazer, sarsıntının olduğu sırada bulunduğu noktaya tekrar düzgün şekilde odaklanır ve kaldığı yerden devam ederek tamponu doldurmayı sürdürür.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: