HD Ortam oynatıcı

  USB Hi-Speed 2011

  HD Ortam oynatıcı

  TV'nizde film, müzik ve fotoğraf oynatın

  Philips HD ortam oynatıcıyla uçsuz bucaksız multimedya içeriğini zahmetsizce keşfedin. Internet veya PC kitaplığınızdan üstün kaliteli videoların, müziğin ve fotoğrafların keyfini doğrudan TV'nizde çıkarın. Dosya dönüştürmeye gerek yoktur. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

HD Ortam oynatıcı

HDMI, USB 2.0, SD/SDHC kart yuvaları HMP3000/12 Benzer ürünler bul

TV'nizde film, müzik ve fotoğraf oynatın

SD Kartı, USB veya Sabit disk ile

 • Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Blu-ray ve/veya DVD oynatıcınız üzerindeki DivX Plus HD, Internet üzerindeki HD video ve filmlerin keyfini doğrudan Philips HDTV veya PC'nizden çıkarmanıza olanak sağlayan en yeni DivX teknolojisini kullanmaktadır. DivX Plus HD, DivX Plus içeriklerin (bir MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkışına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekler. Gerçek HD dijital video için DivX Plus HD.

 • USB 2.0 konektör ve SD hafıza kartı yuvası

  USB 2.0 konektör ve SD hafıza kartı yuvası

  USB 2.0 ile fotoğraf, video ve MP3 müzik dosyalarını aktarmak için daha fazla kapasiteye erişmenin rahatlığını yaşayın ve yüksek hızın keyfini çıkarın. SD kart yuvasına bir SD kart takarak fotoğrafları, videoları ve MP3 müzik dosyalarınızı Philips oynatıcınızda saklamak için daha fazla kapasite elde edebilirsiniz.

 • Fotoğrafları çeşitli formatlarda görüntüleyin

  Fotoğrafları çeşitli formatlarda görüntüleyin

  Fotoğraflarınızı, JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP ve HD JPEG dahil çeşitli formatlarda ve doğrudan geniş ekranlı TV'nizde görüntüleyin! Oturma odanızı bir fotoğraf galerisine dönüştürün ve harika anılarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

 • Kolay dosya kopyalama, aktarma veya silme fonksiyonu

  Kolay dosya kopyalama, aktarma veya silme fonksiyonu

  Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziklerinizi oturma odanızda ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşın. Philips oynatıcı, dosya kopyalama, aktarma veya silme fonksiyonunu parmağınızın ucuyla kolayca kullanmanıza olanak tanır.

 • Bilgisayarınızdan film oynatma için Windows Media Video

  Windows Media Video ile bilgisayarınızdaki video dosyalarını TV'de izleyebilirsiniz. Artık arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte bu dosyaların keyfini çok daha kolay çıkarabilirsiniz. Gözlerinizi kısarak bilgisayar ekranına bakmaya veda edin ve oturma odanızın rahatlığında, arkanıza yaslanarak en sevdiğiniz WMV dosyalarının tadını TV ekranında çıkarın.

 • Sabit diskteki ortam içeriğini oynatın

  Rahatlayın ve dosya formatı uyumu kaygısı yaşamadan sabit diskinizdeki ortam içeriğinin keyfini çıkarın. Philips oynatıcınızın FAT32, FAT, vb. popüler HDD formatların çoğunu desteklediğini bilerek, içeriğinizi rahatça oynatın.

 • Farklı ortam dosyalarında bulunan müzikleri dinleyin

  Ses formatı ne olursa olsun, sevdiğiniz müzikleri dinleyin ve kristal netlikte sesin keyfini yaşayın. Philips oynatıcı, Dolby Digital, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM ve WMA Pro gibi çok çeşitli ses formatlarına kolay erişim sağlar.

 • Birden çok formatta video oynatın

  MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV(MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V gibi yüksek çözünürlüklü formatları içeren çok geniş bir video formatı aralığındaki videoları, dosya dönüştürme zahmetine katlanmanıza gerek kalmadan oynatmanın keyfini yaşayın. Herhangi bir videoyu veya filmi mükemmel sinema kalitesinde ve canlı surround sesle izlemeye başlamak için Play düğmesine basmanız yeterli olacaktır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: