Mini Hi-Fi Sistemi

  Mini Hi-Fi Sistemi

  Kablosuz, güçlü müzik

  Herhangi bir akıllı cihaz ile Bluetooth® aracılığıyla kablosuz olarak müzik akışı gerçekleştirin. Çift amplifikatör, daha iyi ses kalitesi ve 230 W RMS toplam çıkış gücü etkileyici müzik deneyimi sunar. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 899,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kablosuz, güçlü müzik

 • Akıllı telefonunuzdan Bluetooth™ üzerinden kablosuz olarak müzik akışı gerçekleştirin

  Akıllı telefonunuzdan Bluetooth™ üzerinden kablosuz olarak müzik akışı gerçekleştirin

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri veya oyun ve videoların seslerini bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.

 • Daha iyi bir ses performansı için çift amplifikatör

  Daha iyi bir ses performansı için çift amplifikatör

  Çift amplifikatör, her bir dönüştürücünün kendi amplifikatörüyle çalışması sayesinde woofer ve tweeter arasındaki modüller arası geçişi azaltarak gelişmiş ses performansı sunar. Sonuç olarak etkili, derin ve güçlü bas sesleri elde edilir ve daha yüksek frekanslarla çok fazla etkileşime geçilmez; böylece sesler net ve ayrıntılı duyulur. Hassas, aktif geçiş tasarımlı ürünün her bir dönüştürücüsünün faz ve frekans yanıt süresi daha iyi kontrol edilir, bu sayede daha dengeli ve doğal bir ses kazanılır.

 • MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound teknolojisi, tek bir dokunuşla bas sesleri güçlendirir, ses performansını en üst düzeye çıkarır ve en etkileyici dinleme deneyimini yaratır. Gelişmiş elektronik devre sistemi, var olan ses ve ses düzeyi ayarlarını yapar, bas sesleri ve ses düzeyini bozulmaya uğratmadan maksimum düzeye çıkarır. Elde edilen sonuç, hem ses spektrumunda hem de ses düzeyinde fark edilir bir yükselme ve ses gücünde her tür müziğe boyut ekleyen bir artıştır.

 • Taşınabilir müzik cihazınız için ses girişi

  Taşınabilir müzik cihazınız için ses girişi

  Ses girişi bağlantısı, Ses girişi içeriğinin taşınabilir ortam oynatıcılardan doğrudan çalınmasına olanak verir. Ses sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarma avantajı sunmasının yanı sıra, yapmanız gereken tek şey taşınabilir MP3 çalarınızı ses sistemine takmak olduğundan Ses girişi son derece kullanışlıdır.

 • Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: