Taşınabilir CD Çalar

  Taşınabilir CD Çalar

  İnce MP3-CD çalar

  Genç ve modaya meraklı olanlar için tasarlanmış eXp3363 kullanımı kolay, harika bir MP3-CD çalardır. Bu ince ve küçük aygıtlarda sanatçı ve şarkı bilgilerini LCD ekrandan görebilir ve maksimum müzik zevki tadarsınız.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İnce MP3-CD çalar

iD3-tag bilgileri için nokta matrisli LCD ekran

 • 200 saniye Magic ESP™

  200 saniye Magic ESP™

  Magic Elektronik Atlama Koruması™ MP3-CD çalarınız siz koşarken veya hareket halindeyken sarsıntı ve sallanmaya maruz kalsa bile müziğin atlamamasını sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Magic Elektronik Atlama Korumas™ olan cihazların MP3, WMA ve CDDA gibi farklı müzik formatlarını saklayabilen akıllı bir elektronik arabelleği vardır. Arabellek hem içeriğini hem de lazer dönme hızlarını, müzik dinlemenin kesintiye uğramaması için otomatik olarak ayarlar.

 • Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme, yüksek ses seviyelerinde seste bozulmaya yol açmadan maksimum bas güçlendirme yapan ve düşük ses seviyelerinde alt uç bas frekanslarının yok olmasını önleyen akıllı bir bas güçlendiricisidir. Gelişmiş elektronik teknolojisiyle ses seviyesi ve bas düzeyleri sürekli olarak izlenir, her ikisi de hassas şekilde kalibre edilir ve seste bozulmaların önüne geçilir, böylece optimum bas ses elde edilir. Dijital Dinamik Bas Güçlendirme, seçtiğiniz ses seviyesi ne olursa olsun, olağanüstü bas performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

 • CD, CD-R ve CD-RW diskleri çalar

  Philips, piyasada bulunan birçok disk türüyle uyumlu ürünleriyle tanınmaktadır. Bu müzik setiyle CD,CD-R ve CD-RW disklerdeki müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik bulunabilir. CD-RW (Yazılabilir CD'ler) uyumlu demek, müzik setinizin hem Kaydedilebilir CD (CD-R) hem de Yazılabilir CD (CD-RW) diskleri çalabilmesi anlamına gelir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve herhangi bir CD çalarda çalınabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve sadece uyumlu CD çalarlarda çalınabilir.

 • CD çalarken parça bilgileri için ID3 Etiket Desteği

  ID3 etiket desteğine sahip çalıcılarda, o sırada çalmakta olan parça hakkında, sanatçı adı ve parça adı bilgilerini gösteren bir LCD ekran vardır. Böylece çalmakta olan parçanın hangisi olduğunu kolayca belirleyebilirsiniz. Bunlar, kolay okunur bir formatta hem sayısal hem de metin bilgileri göstererek sanatçı adını ve parça adını kolayca görmenizi sağlar. ID3 etiket desteği, MP3-CD veya WMA-CD'nizde bulunan çok sayıdaki dosyalar arasında kolayca dolaşıp parçaları ayırt etmenizi sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: