DVD oynatıcı/kaydedici

  DVD oynatıcı/kaydedici

  DVD kaydının büyüsünü yaşayın!

  i.LINK sayesinde artık en sevdiğiniz dijital kamera kasetlerinizi mükemmel dijital görüntü ve ses kalitesiyle ölümsüzleştirebilirsiniz

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

DVD kaydının büyüsünü yaşayın!

 • Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  Mükemmel dijital video kamera kopyaları almak için i.LINK dijital giriş

  IEEE 1394 ve FireWire olarak da bilinen i.Link, tüm ses ve video sinyallerini tek bir kablo üzerinden dijital olarak, görüntü ve ses kalitesinde kayıp olmaksızın taşır. i.Link dijital video girişi ile ev videolarınızı orijinal dijital görüntü kalitelerinde kopyalayabilirsiniz.

 • Tek katmanlı bir DVD+R/RW'da 8 saate kadar kayıt

  Belirli DVD kaydedici modellerinde bulunan 8 saat kayıt modu, tek katmanlı bir DVD+R/RW diske sekiz saate kadar video kaydetmenize olanak verir.

 • Set üstü kutudan en iyi analogdan dijitale kayıt için RGB girişi

  RGB Komponent Video, en yüksek kalitede analog video bağlantı standartıdır. Keskinliği S-video ve kompozit videodan daha fazladır.Philips DVD kayıt cihazları, uydu alıcıları gibi RGB kaynaklarından doğrudan kayıt yapabilir.

 • 2.0 Dolby Dijital Kodlama ile kaliteli ses kaydı

  Dolby Dijital tüm DVD-Video disklerde kullanılan gelişmiş bir dijital ses kodlama teknolojisidir. Philips DVD kaydediciler sesi aynı formatta saklar, dolayısıyla herhangi bir DVD oynatıcıyla tam uyumludur. Kalitesi, analog video kaydedicilerinkinden üstündür.

 • DVD'leriniz, varolan DVD oynatıcılarda ve sürücülerinde oynatılabilir

  DVD Kayıt Cihazları normal DVD-Video diskleri oynatabilir. Ancak daha da önemlisi, bunlarla kaydedilen DVD+R ve DVD+RW diskler, varolan DVD-Video çalarlarda oynatılabilir.

 • İndeks Görüntü Ekranı, DVD disk üzerinde oluşturulan bir DVD menüsüdür

  İndeks Görüntü Ekranı, her DVD+R/RW diskte oluşturulan ve normal DVD oynatıcılarda da erişilebilen bir DVD menüsüdür. Size anında inceleme ve kolay erişim olanağı verir. Böylece diskte ne olduğunu doğrudan görebilir, görmek istediğiniz kayda gidebilir, çalmaya başlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: