Cep Telefonu

  Cep Telefonu

  Müziğin yeni sesi

  Müzik severler, bu şık Philips M200 ile zengin 3D surround ses dünyasına adımınızı atın. Tek tıklamayla tüm sevdiğiniz şarkılara erişin ve bir MP3 çalardan çok daha fazlası olan bu sistemle kesintisiz müziğin keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müziğin yeni sesi

 • Müzik stilinize uyacak şekilde en iyi hale getirilmiş sesler için ekolayzır

  Müzik stilinize uyacak şekilde en iyi hale getirilmiş sesler için ekolayzır

  Ekolayzırlı GoGear Müzik Çalarlarda seçtiğiniz müzik tarzı için en iyi frekans dengesini otomatik olarak ayarlayan bir teknoloji kullanılır. Caz, Rock veya Pop gibi hangi müzik tarzını dinlerseniz dinleyin, Ekolayzırın hazır ayarlarını kullanarak o tarz için en iyi ses çıkışının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Hareket halinde 3D surround ses

  Dahili profesyonel ses işlemcisi sayesinde Philips cep telefonunuzdan canlı, 3 boyutlu stereo ses deneyimini yaşayın. İşlemci belirli konumlarda surround ses kanalları oluşturarak, üstün 3D surround ses deneyimi sağlar.

 • 20 saate kadar müziğin keyfini çıkarın

  Tek şarjla 20 saate kadar müziğin keyfini çıkarın.

 • Yüksek kaliteli dahili FM tuner

  FM radyo uygulaması ile cep telefonunuzu ve stereo kulaklıklarını kullanarak nerede olursanız olun en sevdiğiniz FM radyo programlarını dinleyebilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler, başlangıçtaki tam dolu pil ile laboratuarda yapılan testlere dayanmaktadır. Gerçek performans, ağ servis sağlayıcısına ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: