Cep Telefonu

  MMS

  Cep Telefonu

  Multimedya keyfi

  Bazen en basit şeyler bile büyük anlam ifade eder. Philips E210 multimedya cep telefonuyla ihtiyacınız olan herşey size kullanım kolaylığıyla birlikte sunuluyor. Stereo müzik keyfi, en güncel FM haberler, fotoğraf çekimi ve iletişim - her zaman. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Multimedya keyfi

 • MMS (Multimedia Messaging Service - Multimedya Mesaj Servisi)

  MMS (Multimedia Messaging Service - Multimedya Mesaj Servisi), cep telefonunuzu kullanarak metin mesajlarınızla birlikte fotoğraf, video ve ses dosyaları gönderip alabilmenizi sağlar.

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • Kullanımı kolay menü ve listeler

  Kullanımı kolay menü, telefonunuzun fonksiyonları arasında kolayca gezinebilmeniz için alt menüleri ve seçenekleri listeler halinde sunuyor

 • İstediğiniz FM müzik keyfi - hoparlör veya stereo kulaklıkla

  İstediğiniz şekilde FM radyo dinleme keyfine varın - ister telefon hoparlöründen sesi dışarı verin, isterseniz stereo kulaklığınızı kullanın. Tek yapmanız gereken anten görevi de gören kulaklığı takmak ve menüden dinleme seçeneğinizi seçmek.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Entegre dijital kamera

  Dahili dijital fotoğraf makinesi ile telefonunuzu kullanarak her zaman, her yerde fotoğraflar çekebilir, bu fotoğrafları MMS ya da e-posta üzerinden gönderebilir ya da telefonunuzun belleğinde saklayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: