Cep Telefonu

  Cep Telefonu

  CT5358/00BFEURO Benzer ürünler bul

  Çek, Konuş ve Gönder

  FotoTalk: resimlere ses ekleyin Tüm faydaları görün

  CT5358/00BFEURO Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Çek, Konuş ve Gönder

 • Entegre VGA dijital kamera

  VGA çözünürlüklü (640x480 piksel) dahili dijital fotoğraf makinesi ile telefonunuzu kullanarak her zaman, her yerde yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilir, bu fotoğrafları MMS ya da e-posta üzerinden gönderebilir ya da telefonunuzun belleğinde saklayabilirsiniz.

 • 4 kata kadar dijital zoom yapın

  Fotoğrafa 4 kata kadar kolayca yaklaşın ve uzaklaşın, görüntünün tamamından doğru detayları yakalayarak daha iyi ve daha anlamlı fotoğraflar oluşturun. Önizleme modunda, zoom fonksiyonunu etkinleştirerek uzaktaki nesnelerin fotoğraflarını çekin ya da dikkatleri fotoğrafın belirli bir bölümüne toplayın.

 • 65.536 muhteşem renkli TFT ekran

  Göz alıcı 65K renkli TFT ekran, 65.536 muhteşem rengi ve net, parlak grafikler ve fotoğraflar sağlayan ultra hassas noktalarıyla yüksek kontrast ve parlaklık sunar.

 • MMS (Multimedia Messaging Service - Multimedya Mesaj Servisi)

  MMS (Multimedia Messaging Service - Multimedya Mesaj Servisi), cep telefonunuzu kullanarak metin mesajlarınızla birlikte fotoğraf, video ve ses dosyaları gönderip alabilmenizi sağlar.

 • FotoTalk, MMS resimlerinize ses ekler

  FotoTalk sayesinde, fotoğrafları ve kaydedilen sesli mesajları MMS üzerinden arkadaşlarınıza ya da ailenize eşzamanlı olarak gönderebilirsiniz. FotoTalk özelliğini seçmek için, fotoğraf makinesi üzerinden ya da multimedya menüsünden fotoğraf makinesi özelliklerine erişim sağlayın, daha sonra bir fotoğraf çekin, sesinizi kaydedin ve işlemi sonlandırmak ve mesajı göndermek için MMS'e gidin.

 • Yaratıcı görüntü özelleştirme için özel efektler

  Özel efektler sayesinde kamera görüntülerini kişiselleştirebileceğiniz çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz: sepya, gri ölçek, kenar, dijital, kabartma ya da negatif renkler. Kamera önizleme modunda bu özel efektlerden birini seçin, bir fotoğraf çekin ve bunu telefon ekranı çözünürlüğü formatında, örneğin 128x160 piksel olarak kaydedin.

 • BeDJ ile kendi polifonik melodilerinizi ve çalma tonlarınızı oluşturun

  Muhteşem BeDJ özelliğinin gerçek, portatif miks stüdyosu; kendi müzik mikslerinizi, sınırsız yaratıcılıkla her zaman, her yerde kolaylıkla yaratabilmenizi, paylaşabilmenizi ve mikslerinizin keyfini çıkarabilmenizi sağlar. Tanınmış DJ'lerce sağlanmış önceden tanımlanmış stilleri, kendi telefonunuzun polifonik çalma tonlarını ya da WAP, kızıl ötesi veya MMS üzerinden yüklediğiniz içeriği kullanarak 9 farklı parçaya kadar gerçek zamanlı olarak miksleyin ve kendi müziğinizi yaratın.

 • 32 ton zengin polifonik melodi

  Daha doğal ve gerçekçi müzikal sonuçlar için MIDI formatını kullanan ve sıra dışı ses efektleriyle farklı enstrümanlardan oluşan küçük bir orkestra izlenimi veren 32 ton polifonik melodi özelliği ile farklı notalardan eşzamanlı tonlar yaratılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: