Cep Telefonu

  GSM

  Cep Telefonu

  Enjoy multimedia on the go

  Multimedya özelliği olan şık Philips 292, MP3 çalma, video çekimi ve dijital kamera gibi harika özelliklere sahiptir. Büyük ve kullanımı kolay ekranı ile hareket halindeyken gerek duyduğunuz tek şey. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Enjoy multimedia on the go

 • Canlı ve renkli resimler için geniş 262K renkli TFT ekran

  Mükemmel görüntü kalitesi ve tepki süresine sahip geniş 262K renkli ekran sayesinde en canlı, en renkli resim ve fotoğrafların keyfi ve eğlencesi parmaklarınızın ucunda.

 • Mükemmel ses deneyimi için MP3 çalma ve zil sesleri

  Use the data cable or an external memory card to transfer MP3 music files to your phone for a superior audio experience on the go. You can also personalize your ringtone with a selection from your MP3 files.

 • MPEG4 ve H263 formatında video çekimi ve oynatma

  Video çekim fonksiyonu, değerli anları MPEG4 ya da H263 formatında kaydetmenizi sağlar. Görüntüleri telefonunuzda ya da bilgisayarınızda oynatın.

 • Entegre dijital kamera

  Dahili dijital fotoğraf makinesi ile telefonunuzu kullanarak her zaman, her yerde fotoğraflar çekebilir, bu fotoğrafları MMS ya da e-posta üzerinden gönderebilir ya da telefonunuzun belleğinde saklayabilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: