plazma monitör

  plazma monitör

  Çok Fonksiyonlu Ekran Çözümü

  Halka açık iç mekan uygulamaları için özel olarak tasarlanmış son teknoloji ürünü ve uygun maliyetli bir plazma monitör. Üst düzey ölçümleyici, gelişmiş dijital video işlemci ve en son plazma teknolojisi mesajınızın en ideal şekilde görüntülenmesini sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Çok Fonksiyonlu Ekran Çözümü

42" Geniş Ekran VGA Plazma Monitör

 • Çok yüksek kontrast (10000:1) ve parlaklık (1500 cd/m²)

  Aydınlatma koşullarının değişken ve genelde kontrol dışı olduğu kamuya açık ortamlarda yüksek çözünürlük ve kontrast değerleri oldukça yararlıdır.

 • 3D tarama filtresi, keskin bir görüntü sağlamak için renkleri ayırır.

  3D tarama filtresi, izleme keyfinizi bozan renk karışması, ışık karışması ve kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için 3D alanında parlaklık ve renk sinyallerini daha iyi ayırır. 3D dijital tarama filtresi, renk bilgilerini siyah-beyaz bilgilerinden tam olarak ayırmak, yatay ve dikey noktaları, bunun yanı sıra kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için televizyon görüntüsündeki alanlar arasında bir karşılaştırma gerçekleştirir. Sonuç, mükemmel netliği olan bir görüntüdür.

 • Hareket dengeleme satır taraması

  Hareket dengeleme satır taraması, düzeltilmiş hareket konumlarına sahip yeni alanları oluşturmak için hareket hızını ve nesnelerin yönlerini ölçmek ve tespit etmek için dijital bir hafızada saklanan görüntüleri kullanan akıllı bir satır tarama algoritması uygular ve böylelikle yumuşak, titremesiz ve net hareketli bir görüntü sağlar.

 • Monitör, uzaktan yönetim için ağ üzerinden kontrol edilebilir

  Ağ üzerinden kontrol edilebilirlik, kullanıcının monitörleri RS232 protokolü üzerinden kontrol etmesini ve ayarlamasını sağlar.

 • WXGA'ya kadar çoklu PC giriş formatı

  Ürün VGA, SVGA, XGA ve WXGA için PC uyumluluğu desteği verir. Evrensel bir ekran çözümü, çok yönlü PC giriş desteği gerektirir.

 • SXGA ve HDTV'ye kadar çoklu video giriş formatı ile uyumludur

  Genel kullanımda video içeriği farklı çözünürlük ve en, boy oranlarında çeşitli formatlar halinde sağlanır. Bu sebeple, belli bir ekran çözünürlüğünde optimum görüntü sağlamak için içeriğin yeniden formatlanması gerekmektedir. Bir üst sınıf ölçekleyici SXGA'ya kadar her tür video formatının optimum yeniden formatlanmasını garantiler.

 • Sessiz ve güvenilir fansız çalışma

  Fansız çalışma sessizdir ve monitörün içinde toz toplanmasını önleyerek ürün güvenilirliğini artırır.

 • 60.000 saatin üzerinde uzun panel ömrü

  Kamuya açık ekran uygulamalarında genelde 24/7 çalışma gerekmektedir. 60000 saatin üzerinde bile ekran parlaklığı, ilk değerin en az %50'sini sağlar.

 • En yüksek görüntü kalitesini sağlayacak DVI kablosu dahildir

  Mümkün olan en yüksek görüntü kalitesini sağlamak için ekranla birlikte standart olarak bir DVI kablosu sağlanmaktadır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: