Eşleşmemiş

LCD monitör

  LCD monitör

  Açık Mekan Uygulamaları İçin Dayanıklı Üst Düzey Ekran Çözümü

  Mükemmel sağlamlıkta, ağ üzerinden kontrol edilebilen 42" LCD Monitör. Bu monitör Philips'in öncü ekran teknolojisini kullanır ve kristal netlikte görüntü sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Açık Mekan Uygulamaları İçin Dayanıklı Üst Düzey Ekran Çözümü

Geniş XGA LCD Monitör

 • WXGA'ya kadar çoklu PC giriş formatı

  Ürün VGA, SVGA, XGA ve WXGA için PC uyumluluğu desteği verir. Evrensel bir ekran çözümü, çok yönlü PC giriş desteği gerektirir.

 • Monitör, uzaktan yönetim için ağ üzerinden kontrol edilebilir

  Ağ üzerinden kontrol edilebilirlik, kullanıcının monitörleri RS232 protokolü üzerinden kontrol etmesini ve ayarlamasını sağlar.

 • Diğer monitörlerle paylaşım için VGA loop through

  Aynı giriş sinyalini birden fazla ekranın paylaşması gerektiği durumlarda VGA loop through, VGA giriş sinyalinin amplifiye edildiği ve bir sonraki monitöre bağlanabilecek bir VGA çıkış konektöründe sağlanan ekonomik bir çözüm sunar

 • Yatay modda sessiz fansız çalışma

  Yatay modda monitör, fanları aktive etmeden çalışır. Monitör, kullanım açısından daha da esnek hale gelecek şekilde, dikey modda da çalıştırılabilir. Bu modda şartlar ek soğutma gerektirebilir. Bu durumda bir termal sensör fanları harekete geçirir.

 • Dikey mod kullanımı

  Bu ekran güvenli bir biçimde dikey olarak monte edilebilir.

 • Parlaklık, ortam koşullarına göre otomatik olarak ayarlanır

  Ekran ayarları, kullanıcının müdahalesi gerekmeksizin ortam ışığına uygun olarak yapılır.

 • DCDi™ titreşimli kenarları önleyerek net görüntü sağlar

  DCDi, görüntülerde sıkça görülen merdiven basamağı gibi çentikli kenarları ortadan kaldırarak tüm görüntülerin kalitesini artırır ve olağanüstü ayrıntılı, doğal görüntüler elde edilmesini sağlar.

 • PiP, aynı anda ikinci bir kaynaktan gelen görüntünün izlenmesine olanak verir

  Eşzamanlı olarak iki farklı kaynaktan gelen görüntülerin izlenmesine olanak verir. Bunlar iki video kaynağı da olabilir, veri ve grafiklerden oluşan bir kombinasyon da olabilir

 • Statik bilgiler görüntülenirken kalıcı görüntü yanması yoktur

  Klasik ekranlar genelde görüntü yanmasına sebep olabilecek statik bilgiler gösterir. Monitörün kapatıp/açılmasıyla bu görüntü yanmaları tamamen ortadan kalkar

 • Dayanıklı metal kaplama ve metal arka kapak

  En zorlu kamu uygulamaları için özel olarak tasarlanan metal kaplama, daha fazla dayanıklılık ve vandalizme karşı daha fazla koruma sağlar. Anotlu boya, kaplamanın çizilmeye karşı daha iyi korunması için kullanılmıştır.

 • Daha düşük tüketim için akıllı güç yönetimi

  Akıllı güç yönetimi, güç tüketimini azaltmaya ve toplam sahip olma maliyetini önemli ölçüde düşürmeye yarayan, verimli enerji tüketimi teknolojisinden yararlanır.

 • Gizli kontrol düğmeleri, ayarlarla oynanmasını önler

  Kontrol düğmeleri, toplu kullanıma açık yerlerde ekran ayarlarıyla oynanmasını önlemek için monitörün arka tarafına yerleştirilmiştir.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: