Taşınabilir CD Çalar

  Taşınabilir CD Çalar

  İnce ve Sarsıntı Korunmalı

  AX5303 CD çalarlar müzik severlerin en yeni yol arkadaşları. Sağlam ve sofistike tasarım, harika performansla bu ince ve sarsıntı korumalı cihaz buluştu. Uzun pil ömrü ve üzerinizde taşınabilir uzaktan kumandasıyla yolculuk halindeki müzik keyfiniz katlanacak.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İnce ve Sarsıntı Korunmalı

Üzerinizde Taşınabilir Uzaktan Kumandasıyla

 • Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme, yüksek ses seviyelerinde seste bozulmaya yol açmadan maksimum bas güçlendirme yapan ve düşük ses seviyelerinde alt uç bas frekanslarının yok olmasını önleyen akıllı bir bas güçlendiricisidir. Gelişmiş elektronik teknolojisiyle ses seviyesi ve bas düzeyleri sürekli olarak izlenir, her ikisi de hassas şekilde kalibre edilir ve seste bozulmaların önüne geçilir, böylece optimum bas ses elde edilir. Dijital Dinamik Bas Güçlendirme, seçtiğiniz ses seviyesi ne olursa olsun, olağanüstü bas performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

 • 45 saniye ESP™

  Elektronik Atlama Koruması, siz jogging yaparken veya hareket halindeyken CD çalarınız çarpma ve sarsıntılara maruz kaldığında bile atlamasız müzik yayını yapmasını sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Elektronik Atlama Koruması özelliği bulunan cihazlarda, kesintisiz müzik dinleme sağlamak üzere otomatik olarak hem içerikleri hem de lazer dönüş hızlarını ayarlayan akıllı bir elektronik tampon bulunmaktadır.

 • CD, CD-R ve CD-RW diskleri çalar

  Philips, piyasada bulunan birçok disk türüyle uyumlu ürünleriyle tanınmaktadır. Bu müzik setiyle CD,CD-R ve CD-RW disklerdeki müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik bulunabilir. CD-RW (Yazılabilir CD'ler) uyumlu demek, müzik setinizin hem Kaydedilebilir CD (CD-R) hem de Yazılabilir CD (CD-RW) diskleri çalabilmesi anlamına gelir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve herhangi bir CD çalarda çalınabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve sadece uyumlu CD çalarlarda çalınabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: