LCD TV

  Wi-Fi

  LCD TV

  Filmlere hayat verir

  Son derece ince ve şık bir tasarımda Ambilight özelliğinin gücü bırakın sizi sarmalasın. Perfect Pixel HD engine ve güçlü ses özellikleri sayesinde filmler gerçekten de oturma odanızda geçiyormuş gibi hissedeceksiniz. Tüm faydaları görün

 • Filmlere hayat verir

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Filmlere hayat verir

Ambilight özelliği ve nefes kesen netlikte görüntüler

 • Ambilight Spectra 2 izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra 2 ile izleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi ekranın arkasından duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight TV'nin etrafındaki ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi sağlar. Ambilight Spectra 2 ile filmler gerçek gibidir!

 • Eşsiz keskinlik ve netlik için Perfect Pixel HD Engine

  Perfect Pixel HD Engine ile eşsiz keskinlik ve netlik elde edin. Resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sonuç izlediğiniz her şeyde keskinlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, mükemmel kontrast ve düzgün ve doğal hareket akışının eşsiz bir kombinasyonudur. Multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültü algılama ve azaltma, net ve bıçak keskinliğinde görüntüler sunar.

 • TV'nizde çevrimiçi servisler için Wi-Fi özellikli Philips Net TV

  Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin keyfini çıkarın. Ev sinema sisteminizi Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.

 • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

 • 200 Hz Clear LCD*, 1 ms performans: üstün hareketli görüntü netliği

  Üstün hareketli görüntü netliğinin keyfini çıkarın. Philips 200 Hz Clear LCD, LCD TV'lerin tepki süresini inanılmaz bir değer olan 1ms'ye getirerek en hızlı araba kovalama sahnelerinde bile hareketin içinde kalmanızı ve otomobillerin ekranın altında uzaması gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlar.

 • 1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  Full HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. En yeni Blu-ray ve gelişmiş HD oyun konsolları da dahil tüm kaynaklardan, 1080p sinyalleri desteklediği için gelecekteki gelişmelere tamamen uyumludur. Bu kadar yüksek sinyal kalitesi ve çözünürlüğünü desteklemek için sinyal işleme mükemmel şekilde yükseltilmiştir. Harika parlaklık ve renklerle birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir.

 • Oturma odanıza mükemmel uyum sağlayan şık, ince TV

  Oturma odanıza mükemmel uyum sağlayan şık, ince TV

  Bu son derece şık ve ince TV oturma odanıza mükemmel uyum sağlayacak. 25 mm'lik kasası ve sadece 49 mm derinliğiyle bu TV, minimalist tasarımı ve Ambilight'ın gerçek sinema deneyimini bir araya getiriyor: Ambilight, TV'nizin boyutunu değil izleme keyfinizi artırır.

 • YouTube ve diğer sitelerden zengin web videosu seçeneklerinin keyfini çıkarın

  Net TV sayesinde YouTube ve diğer video web sitelerinden çok çeşitli videolara erişebilirsiniz. Videolar TV ekranınıza uygun hale getirildiğinden, en iyi kalitede çevrimiçi video keyfi için yapmanız gereken televizyon karşısına oturmak.

 • CI+* ile DVB-T ve DVB-C aracılığıyla MPEG4 HDTV alım*

  HDTV, ek set üstü kutusu olmadan, mümkün olan en yüksek kalitede görüntü ve sesle TV izlemenizi sağlar. MPEG-2 ve MPEG-4 formatları için DVB Karasal ve DVB Kablo sinyallerini destekleyen dahili tuner sayesinde, mükemmel kalitede yüksek çözünürlüklü TV programları alırsınız. Ayrıca, Common Interface Plus (CI+) ile doğrudan TV'nizde özel yüksek çözünürlüklü içerikten yararlanırsınız.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 200 Hz Clear LCD, gelişmiş 100 Hz teknolojisi ile %50 çalışma hızında tarayıcı arka ışıklandırmayı bir arada sunarak saniyede 200 sahne göstermektedir.
 • 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır
 • DVB-C sadece belirli ülkelerde ve belirli operatörler için sağlanır. En güncel bilgiler TV'nin tip plakasında bulunabilir.
 • Net TV servis sunumu, ülkeye bağlıdır ve kullanım koşullarına tabidir.
 • İsteğe bağlı Philips DVB-S modülü gerekir (parça no. PFS0001, sadece Almanya, Avusturya ve İsviçre'de kullanılmaktadır)

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: